Dodana: 28 luty 2018 09:46

Zmodyfikowana: 28 luty 2018 09:46

Centrum Artemida zaprasza na bezpłatne badania

Jesteś w ciąży, wkroczyłaś w trzeci trymestr i chcesz posłuchać jak bije serce twojego dziecka? Skorzystaj z propozycji centrum medycznego Artemida w Białymstoku, które w niedzielę 4 marca organizuje dzień otwarty.

Ilustracja do artykułu img_3924.jpg

Klinika zaprasza tego dnia na bezpłatne badania KTG wykonywane innowacyjnym systemem Pregnabit. To nowatorska technologia pomiarowa, pozwalająca na bezpieczne i wiarygodne badanie akcji serca płodu, tętna mamy oraz zapis czynności skurczowej mięśnia macicy. Aparat jest przenośny, dlatego też wykonanie badania jest możliwe o dowolnej porze i w każdym miejscu. Dodatkowo zebrane przez urządzenie dane, przekazywane są online do Medycznego Centrum Telemonitoringu, obsługiwanego przez wykwalifikowany personel medyczny.

- W najbliższą niedzielę zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatnie badania tym nowoczesnym urządzeniem. KTG Pregnabit jest dedykowane pacjentkom od trzeciego trymestru ciąży – mówi Jan Domitrz, specjalista położnictwa i ginekologii z Centrum Artemida.

Badania będą odbywały się w ramach dnia otwartego kliniki. Specjaliści będą czekać w jej siedzibie przy ulicy Włókienniczej 9B/U od godziny 10.00 do 15.00. Aby usprawnić przebieg badań warto się przedtem zarejestrować dzwoniąc pod numery telefonu: 85 651 45 44 lub 690 575 686.

Artemida powstała w 2009 roku. Zespół specjalistów tworzący centrum medyczne, w 1987 roku był pierwszym w kraju, który pomyślnie przeprowadził zabieg zapłodnienia In vitro zakończony porodem. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności, kompleksowej opiece ginekologiczno - położniczej kobiet od poczęcia aż po poród i okres połogu, a także endokrynologii ginekologicznej. Z Kliniką związani są m.in. prof. Marian Szamatowicz, prof. Sławomir Wołczyński, prof. Jacek Szamatowicz, dr Jan Domitrz czy dr Tomasz Zbroch.

 

facebook