Dodana: 23 sierpień 2018 10:10

Zmodyfikowana: 23 sierpień 2018 10:10

„Moja książka życia”- konkurs Stowarzyszenia Szukamy Polski

Każdy z nas ma wśród swoich lektur tę jedną jedyną, najważniejszą książkę. Taką, która wywarła wpływ na nasze życie. Ta książka może być naszym przewodnikiem, nauczycielem, może nas wzruszać lub skłaniać do zmiany. - Nazwaliśmy ją „książką życia” i zapraszamy do podzielenia się z nami opowieścią o niej- zachęcają organizatorzy - Zapraszamy do konkursu w dowolnej formie literackiej – preferowane są esej lub felieton zatytułowany: „Moja Książka Życia”. Na prace (do 3 stron maszynopisu) czekamy do 31 października 2018.

Ilustracja do artykułu 2. web-med.png

Konkurs jest organizowany w ramach projektu Klub Czytelniczy Ex Libris realizowanego przez Stowarzyszenie Szukamy Polski, Instytut Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku oraz Książnica Podlaska im. Ł. Górnickiego w Białymstoku.

Projekt  to także szansa na łączenie pokoleń, bowiem literatura i rozmowy o niej są okazją do międzypokoleniowego dialogu. Adresatami konkursu są wszyscy miłośnicy literatury związani z województwem podlaskim (mieszkają tu lub stąd pochodzą) powyżej 16 roku życia.

Regulamin i kartę zgłoszeniową do konkursu znajdziecie tu:
https://www.dropbox.com/sh/1k2ego8k1huslwo/AAAWmihZ5bwH9rIpM9lGOaUKa?dl=0

I

facebook