Dodana: 6 czerwiec 2017 14:07

Zmodyfikowana: 6 czerwiec 2017 14:07

Seminarium "Sojusz Pacyfiku – gospodarcze wyzwanie dla Polski", 20.06.2017

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Departamentem Ameryki Ministerstwa Spraw Zagranicznych zapraszają do udziału w seminarium nt. możliwości biznesowych polskich przedsiębiorstw w krajach Sojuszu Pacyfiku (Meksyk, Kolumbia, Peru, Chile) pt. „Sojusz Pacyfiku – gospodarcze wyzwanie dla Polski.”

Ilustracja do artykułu international-conference-1597531_960_720.jpg

Współpraca z Sojuszem Pacyfiku jest jednym z priorytetów Rządu RP wobec Ameryki Łacińskiej, a połowa obrotów handlowych Polski z regionem przypada właśnie na państwa Sojuszu. Od 2015 r. Polska posiada status obserwatora w ww. ugrupowaniu, deklarując współpracę w takich obszarach jak: internacjonalizacja małych średnich przedsiębiorstw oraz innowacyjność.
- Krajowa Izba Gospodarcza od lat promuje możliwości biznesowe na rynkach Ameryki Łacińskiej, wierzymy,  że rzetelna informacja i promocja ma kluczowe znaczenie dla rozwoju bilateralnej współpracy gospodarczej - podkreślają organizatorzy.

Seminarium skierowane jest w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, zainteresowanych eksportem  i inwestycjami w krajach Sojuszu Pacyfiku.

Seminarium jest objęte Honorowym Patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

Seminarium odbędzie się w dniu 20 czerwca 2017 r. w siedzibie KIG przy ul. Trębackiej 4, sala 30-31 (parter) od godz. 10:00 (rejestracja od 09:30)

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o REJESTRACJE ONLINE 

W załączeniu program Seminarium i Zaproszenie


źródło: Krajowa Izba Gospodarcza
www.kig.pl 

oprac.ak

fot.pixabay

facebook