Dodana: 14 kwiecień 2019 22:51

Zmodyfikowana: 14 kwiecień 2019 22:51

Rozwijaj swój biznes globalnie – bezpłatne szkolenie w Centroom

Niezależnie od tego, czy stawiasz ze swoją firmą pierwsze kroki w internecie, czy sprzedajesz już swoje produkty za granicę, przyda Ci się dodatkowa wiedza o narzędziach wspierających ekspansję na swiatowe rynki. Podczas bezpłatnego spotkania organizowanego 23 kwietnia o godz. 16.30 w biurze coworkingowym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego Centroom, specjalista z Google Internetowe Rewolucje dla firm przedstawi korzyści związane z przystąpieniem do programu Google oraz opowie o najważniejszych narzędziach do wykorzystania od zaraz. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości.

Ilustracja do artykułu plakat jpg.jpg

Spotkanie w Centroom poprowadzi Piotr Sak, doradca merytoryczny Google Internetowe Rewolucje, który przedstawi narzędzia ułatwiające obserwację i prognozowanie trendów oraz przewidywanie zachowań konsumentów:

  • Google Market Finder – wskazuje wyszukiwania za granicą;
  • Consumer Barometer – pomaga zrozumieć zachowania zakupowe użytkowników na całym świecie;
  • Google Trends - zbiera informacje o trendach w wyszukiwaniach użytkowników. 

 Prowadzący opowie o korzyściach z zapisania się do programu Google Internetowe Rewolucje dla firm. Mogą oni liczyć na bezpłatne, trzymiesięczne indywidualne wsparcie w zakresie rozwoju biznesu w internecie oraz rozszerzenia działalności na rynkach zagranicznych. Doradcy programu pomogą w analizie potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych, zdefiniowaniu dedykowanego planu ekspansji zagranicznej firmy czy optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

Piotr Sak - miłośnik muzyki, na co dzień odpowiada za marketing międzynarodowej marki z branży instalacyjno-grzewczej. Posiada doświadczenie przy zarządzaniu projektami informatycznymi. Na swoim koncie ma realizacje między innymi dedykowanych aplikacji webowych, zaczynając od branży medycznej, a na muzycznej kończąc. Jest pomysłodawcą oraz współrealizatorem startupu PIBEEP, który powstał w odpowiedzi na problemy, z którymi borykał się podczas realizowania swojej pasji związanej z muzyką. Od 2018 roku dołączył do elitarnego grona doradców z ogólnopolskiego projektu Google Internetowe Rewolucje.

 Link do zapisów: http://bit.ly/2VwFlFt

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Termin: 23 kwietnia,  godz. 16.30-18.30

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

 

facebook