Dodana: 1 marzec 2018 08:15

Zmodyfikowana: 1 marzec 2018 08:15

Pierwsze białostockie spotkanie dotyczące sztucznej inteligencji

W najbliższy czwartek (1 marca) o godzinie 19:00 w kawiarni Fama odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach ogólnopolskiej inicjatywy AImeetup. Pośród prelegentów znajduje się dwóch naszych wykładowców: Mariusz Wołoszyn oraz Vladimir Alekseichenko, którzy opowiedzą o zagadnieniach związanych ze sztuczną inteligencją.

Ilustracja do artykułu 6f29a924-5f97-46bc-b5d8-6f08565d3080 kopia.jpg

AImeetup to przestrzeń do wymiany doświadczeń i dyskusji dla wszystkich zainteresowanych tematyką A.I. Na spotkaniu mile widziane będą osoby, które zajmują się tematyką sztucznej inteligencji, ale również takie, które dopiero zaczynają, lub po prostu interesują się szeroko pojętą branżą.

Zależy nam na tym, aby połączyć praktyków wykorzystujących technologię z ludźmi, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów biznesowych z wykorzystaniem mechanizmów AI. Dlatego tuż po prezentacjach oddamy mikrofon osobom, które mają wizję tego co chciałyby osiągnąć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, natomiast zastanawiają się jak podejść do tego od strony technicznej. Następnie będzie można odnaleźć ich przy stolikach dyskusyjnych, zadać pytania i wymienić kontakty - być może w ten sposób znajdziecie swojego biznesowego partnera, lub klienta!

Pierwsza białostocka edycja będzie poświęcona głównie zagadnieniom Deep Learning.

Agenda:
1. Wprowadzenie do sztucznej inteligencji - Tomasz Wesołowski
2. Projekt Cardigan - pokaż Pan ten sweter - Mariusz Wołoszyn
3. Sztuczna inteligencja zmienia świat - Vladimir Alekseichenko
4. Co myśli mój model, czyli interpretacja klasyfikatorów opartych o NLP - Michał Jadczuk
5. After Party - bo czym jest spotkanie bez dobrego networkingu.

 

Więcej informacji

facebook