Dodana: 6 wrzesień 2018 12:52

Zmodyfikowana: 6 wrzesień 2018 12:52

Dodatkowy pociąg POLREGIO na „Święto Grzyba”

Już w najbliższą sobotę, 8 września 2018 r., w Sokolu odbędzie się „Święto Grzyba”. Aby zapewnić uczestnikom możliwość zabawy do późna, a następnie bezpieczny powrót do domu - Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO - uruchomiły dodatkowy pociąg „Borowik”.

Ilustracja do artykułu P1410299.jpg

Wielkie grzybobranie rozpocznie się o godz. 14.00 w Sokolu, na trasie do Walił.
Zbieranie grzybów to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowali organizatorzy - Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie oraz Centrum Produktu Lokalnego w Sokolu. Tego dnia odbędą się również warsztaty rękodzieła, konkursy, a na zakończenie koncerty zespołów folkowych
i zabawy taneczne.

Na „Święto Grzyba” można dotrzeć m.in. dzięki weekendowym połączeniom Przewozów Regionalnych, właściciela marki POLREGIO. Pociągi do Walił odjeżdżają z dworca kolejowego w Białymstoku o godz. 8:55 i 15:52. W czasie przejazdu pociągu o godz. 8:55 pracownicy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku przeprowadzą akcję profilaktyczno-informacyjną dotyczącą zdrowego stylu życia.

Specjalnie uruchomiony na tę okazję pociąg „Borowik” wyruszy do Białegostoku ze stacji Sokole o godz. 23:31. Na tej malowniczej trasie obowiązuje oferta promocyjna POLREGIO „Bilet dobrych relacji”.

facebook