Dodana: 12 styczeń 2018 15:28

Zmodyfikowana: 12 styczeń 2018 15:28

13 stycznia - Dzień Otwarty w białostockiej spalarni i kalendarze dla zwiedzających

Kalendarz ścienny na 2018 rok otrzyma każdy zwiedzający spalarnię odpadów komunalnych podczas Dnia Otwartego, już w najbliższą sobotę 13 stycznia. ZUOK w Białymstoku można będzie zwiedzić bezpłatnie o godz. 10.00 i 11.30. Zapisy przez internet trwają do piątku, 12 stycznia.

Ilustracja do artykułu spalarnia_13styczniaa.jpg

13 stycznia odbędzie się Dzień Otwarty w białostockim Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych. Na wycieczkę warto zabrać swój smartfon - na miejscu będzie można zainstalować aplikację mobilną na telefon i podczas zwiedzania uzyskać dostęp do bieżących informacji na temat aktualnych parametrów pracy ZUOK w Białymstoku.

Aby wziąć udział w zwiedzaniu spalarni, należy przesłać zgłoszenie za pomocą formularza internetowego. Zarejestrować można się TUTAJKażdy ze zwiedzających otrzyma kalendarz ZUOK Białystok na 2018 r. 

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to jedna z pierwszych spalarni tego typu w Polsce. Dzięki termicznemu przekształcaniu odpadów, produkowana jest tu energia elektryczna i cieplna, z której korzystają mieszkańcy Białegostoku.

facebook