Dodana: 26 wrzesień 2017 09:14

Zmodyfikowana: 26 wrzesień 2017 09:14

Urodziny Radia Białystok

Polskie Radio Białystok od lat obchodzi urodziny 1 października. W tym roku radiowcy świętują pod znakiem życzliwości. W dniach od 29 września do 3 października zapraszają do wspólnego ucztowania.

Ilustracja do artykułu PolskieRadioBialystok-logo655.jpg

Oddaj krew razem z Radiem Białystok!
W piątek (29.09) w godzinach 9:00 - 14:00 radiowcy będą oddawać krew w siedzibie Rozgłośni przy ul. Świerkowej. Zachęcamy do przyłączenia się - na każdego, kto odda krew, będą czekały niespodzianki. 

Pomóżmy psom z podlaskich schronisk!
W sobotę (30.09) z wolontariuszami Schroniska dla psów w Białymstoku wybiorą się wspólnie na PSAcer z pieskami, które poszukują nowych domów. Będą zachęcać do tego, by nie kupować psów, a je adoptować i do tego, żeby wspomóc białostockie i hajnowskie schroniska. Placówka w Białymstoku radzi sobie nie najgorzej, ale pieskom z Hajnówki brakuje wielu rzeczy - przede wszystkim karmy.
Jeśli chcecie pomóc pieskom, które nie mają swojej kanapy w domu, ani pana, do którego można pomachać ogonem - przynieście karmę do Radia przy ul. Świerkowej 1 lub do Schroniska w Białymstoku (ul. Dolistowska 2).
Z białostockiego schroniska nadana też zostanie audycja Anety Gałaburdy - "Ekosfera". Początek o 14:10.

Sprawdź co się kryje w twoim ciele!
W niedzielę (1.10) wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia zapraszamy do niebieskiego namiotu Radia Białystok podczas Hero Run na Stadionie Miejskim. W radiowym namiocie specjaliści będą robić analizy składu ciała. Będzie też można pokibicować:).

Zobacz radio od kuchni!
W poniedziałek (2.10) odbędzie się tradycyjny Dzień Otwarty w Radiu Białystok. Chętni mogą przyjść w godz.: od 9:00 do 14:00. Będzie można zajrzeć do studia, w którym grają gwiazdy muzyki, popatrzeć, jak robi się program na żywo, porozmawiać z radiowcami, obejrzeć ogromny zbiór płyt i starych odbiorników radiowych, które możecie znać z domów babć czy pradziadków. Będzie można zapytać o wszystko i zajrzeć niemal wszędzie.
Zgłoszenia grupowe do zwiedzania Radia - tel. 85 74-56-265.

Radio dzieli się z dziećmi dobrymi historiami!
We wtorek (3.10) radiowcy będą rozdawać potrzebującym dzieciom książeczki „Opowiadajki”, wydane przez Polskie Radio Białystok. To zwycięskie opowieści i ilustracje uczestników Konkursu Literacko-Plastycznego pamięci prof. Simony Kossak.

 

facebook