Dodana: 8 luty 2018 09:12

Zmodyfikowana: 8 luty 2018 09:12

Tydzień Małżeństwa w Białymstoku

Co robić, by nie psuć wzajemnych relacji? Na czym polega partnerstwo i bliskość? Czy można ponownie zakochać się w małżonku? W Białymstoku obchodzimy Tydzień Małżeństwa, który potrwa do walentynek.

Ilustracja do artykułu hands-3132442_960_720.jpg

Tydzień Małżeństwa to dni pełne wykładów, warsztatów, treningów, konsultacji psychologicznych dla par, które chcą umocnić lub naprawić swój związek, albo po prostu dowiedzieć się więcej o sobie i swoim związku. Każdy kolejny dzień tego cyklu poświęcony jest odrębnym zagadnieniom. Oprócz wykładów nie zabraknie wspólnych ćwiczeń, a nawet zajęć tanecznych.

Spotkania z trenerami odbywają się w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3. Koordynatorem wydarzeń Tygodnia Małżeństwa jest Stowarzyszenie Innowatorów Edukacji, partnerem głównym – Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA. Miasto Białystok wsparło finansowo organizację tego wydarzenia, a prezydent objął je patronatem honorowym.

Tydzień Małżeństwa został w Białymstoku i w kraju zorganizowany po raz trzeci. Jest to międzynarodowa kampania społeczna promująca wartość szczególnej więzi kobiety i mężczyzny, jaką jest małżeństwo. Szczegółowe informacje o kampanii można znaleźć na stronie.

za: UM Białystok

facebook