Dodana: 1 sierpień 2017 08:36

Zmodyfikowana: 1 sierpień 2017 08:36

"Wszystkie nieprzespane noce" w białostockim kinie plenerowym

DKF „GAG” zaprasza wszystkich fanów dobrego kina na letnie pokazy w plenerze. Podczas najbliższego spotkania zaprezentowany zostanie film "Wszystkie nieprzespane noce". Projekcja odbędzie się 5 sierpnia o godz. 21.00. Widzów zachęcamy do zabrania ze sobą koców, śpiworów i karimat.

Ilustracja do artykułu Wszystkie-nieprzespane-noce-w-ramach-projektu-Kultura-Dostepna_article_big.jpg

O filmie:
Portret współczesnych polskich dwudziestolatków, mający szansę stać się manifestem niespokojnego pokolenia urodzonych po 1989 roku. Na dwa lata warszawskie ulice, kluby, kawiarnie i mieszkania stały się naturalnym planem zdjęciowym, na którym powstała jedna z najbardziej intymnych i prawdziwych opowieści o młodych ludziach w historii polskiego kina od czasów „Niewinnych czarodziejów Andrzeja Wajdy.
Zabawa nocą do utraty tchu, intensywne stany zakochania, pożądania i samotności, rozmowy o rzeczach błahych i najistotniejszych, upojenie alkoholem i miłością, emocjonalny tygiel – hipnotyzująca kamera Michała Marczaka żywi się tym, co jest esencją życia młodych ludzi. Wszystkie nieprzespane noce to jedyny w swoim rodzaju hołd złożony młodości – nieprzewidywalnej i dynamicznej, ale również często zagubionej i bojącej się jutra.

facebook