Dodana: 7 sierpień 2017 10:35

Zmodyfikowana: 7 sierpień 2017 10:35

Czerwony Kapturek odwiedzi dzieci w Białymstoku

Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. Już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna. Wstęp wolny.

Ilustracja do artykułu CHAuchan_Produkcyjna-Teatrzyki2017.jpg

Opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku i złym wilku, który zjadł babcię, ponad trzysta lat temu przedstawił po raz pierwszy Charles Perrault, a wiele lat później przypomnieli ją bracia Grimm. Całkowicie nowa wizja tej klasycznej opowieści zostanie zaprezentowana najmłodszym widzom już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia na scenie w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. 

Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem? Opowiedziana lekko i z humorem historia z pewnością podbije serca nie tylko najmłodszych uczestników spektaklu. Przedstawienie uatrakcyjnią również barwne kostiumy i scenografia.

Na wspólne oglądanie opowieści o dzielnej dziewczynce rodzice wraz z dziećmi mogą wybrać się 13 sierpnia do Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” zostanie zaprezentowane trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!

facebook