Dodana: 26 sierpień 2017 13:38

Zmodyfikowana: 26 sierpień 2017 13:41

Białystok. Ostatni weekend w Strefie Zabaw

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza najmłodszych i ich opiekunów do Strefy Zabaw. To ostatnia okazja w tym roku – najbliższa niedziela (27 sierpnia) będzie ostatnim dniem funkcjonowania Strefy Zabaw, która mieści się w hali lodowiska przy ul. 11 Listopada 28.

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

To jedyny w centrum miasta zadaszony plac zabaw. Można wybrać się tam w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-20.00. Na najmłodszych, za niewielką opłatą, czeka wiele atrakcji. Jest Strefa Malucha z placem zabaw, zjeżdżalnią, domkiem, catchballem, skaczącymi piłkami, pojazdami do zabawy i innymi grami oraz zabawkami. Ponadto do dyspozycji są pojazdy elektryczne na specjalnym torze, pneumatyczne boisko do gry w piłkę nożną dla ośmiu osób, dmuchana zjeżdżalnia, stoły do tenisa, stół z piłkarzykami, rekreacyjna trampolina, zestaw do turnball’a, potrójna ścianka wspinaczkowa o szerokości 3 m i wysokości 1,5 m. Obok hali jest też parking, a w pobliżu przystanek autobusowy linii nr 8 i 10 oraz stacja BiKeR.

 

To miejsce, gdzie niezależnie od pogody dzieci aktywnie i pożytecznie spędzają czas – mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Można tam spędzić czas w sposób nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny. Warto odwiedzić Strefę Zabaw, zwłaszcza jeśli ktoś dotychczas nie korzystał z tej propozycji.

 

Od poniedziałku rozpoczną się prace przygotowujące halę do otwarcia lodowiska. Łyżwiarski sezon rozpocznie się w Białymstoku za tydzień – planowany termin otwarcia to 1 września.

 

źródło:UM Białystok

facebook