Dodana: 13 listopad 2014 12:37

Zmodyfikowana: 13 listopad 2014 12:37

Sukcesy taneczne łomżyńskich par - KTT „AKAT” Łomża „*Biała Podlaska 2014”

W sobotę 8 listopada 2014 r. w Białej Podlaskiej odbył się VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Amigo Dance Biała Podlaska ”.

W turnieju tym startowało 8 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowany przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

W mocno obsadzonych kategoriach tanecznych tancerze z KTT „AKAT” zajęli bardzo wysokie miejsca medalowe, zdobywając kolejne punkty i miejsca na podium do wyższych klasy tanecznej.

Na szczególna uwagę zasługuje to , że wszystkie startujące łomżyńskie pary zakwalifikowały się do finałów , *a jedna z par Mateusz Żebrowski i Natalia Bukowska zdobyła wyższą* klasę *taneczną „D” w kategorii 14-15 lat.*

Pary z KTT „AKAT” zatańczyły bardzo dobry turniej i dlatego też bardzo cieszy bardzo dobra dyspozycja taneczna w ciągu trwania sezonu tanecznego i jest to dobra zapowiec przed mistrzostwami Okręgu Podlaskiego , które odbędą się 20 grudnia 2014 r. w Białymstoku.