Dodana: 8 luty 2018 08:25

Zmodyfikowana: 8 luty 2018 08:25

Suwalszczyzna tematem pierwszego spotkania z cyklu „Podlaskie Let’s Go Outside”

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w pierwszym z serii cyklicznych spotkań pt. „Podlaskie Let’s Go Outside”, które odbędzie się 8 lutego br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).

Ilustracja do artykułu Podlaskie_LGO_teaser.png

Wydarzenie o luźnej formule, który ma za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień, odkrywać to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane. Ciekawi goście, towarzyszące spotkaniom projekcje filmów, wystawy fotografii oraz konkursy, mają za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu.

Tematem pierwszego spotkania będzie Suwalszczyzna, a o swoich niezwykłych doświadczeniach, pieszych wycieczkach, zimowych szaleństwach na śniegu i nie tylko opowiedzą dr Maciej Ambrosiewicz - Kierujący Zespołem Muzeum Wigier w Wigierskim Parku Narodowym i Paweł Żuk - Prezes WOSiR Szelment oraz Przedstawiciele Suwalskiej Organizacji Turystycznej.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii dedykowanych Suwalszczyźnie, która będzie trwać od 8 lutego do 7 marca br.

facebook