Dodana: 11 kwiecień 2018 07:55

Zmodyfikowana: 11 kwiecień 2018 07:55

Podlaskie Let’s Go Outside - Odkryj Biebrzę!

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w spotkaniu pt. „Odkryj Biebrzę” z cyklu „Podlaskie Let’s Go Outside”, które odbędzie się 12 kwietnia br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1. Początek o godzinie 17:00 (wstęp wolny).

Ilustracja do artykułu odkryj biebrze.png

„Podlaskie Let’s Go Outside” to wydarzenie o luźnej formule, który ma za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień, odkrywać to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane. Ciekawi goście, towarzyszące spotkaniom projekcje filmów, wystawy fotografii oraz konkursy, mają za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu.

Tematem spotkania będzie dolina Biebrzy. O niezwykłości bagien biebrzańskich opowie przewodnik BbPN Tadeusz Daniłko z Dolistowa Starego, Anna Mydlińska zdradzi, jakie tajemnice kryją się za Wilczymi Wrotami, a kierownik Działu Edukacji BbPN dr Cezary Werpachowski podzieli najnowszymi wiadomościami o tym, co można zobaczyć w Biebrzańskim Parku Narodowym.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Wystawa Fotografii Biebrzańskiego Parku Narodowego.

facebook