Dodana: 26 marzec 2019 11:28

Zmodyfikowana: 26 marzec 2019 11:28

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na „Podlaskie Let’s Go Outside”

Kolejne spotkanie z cyklu „Podlaskie Let’s Go Outside” odbędzie się w czwartek, 28 marca w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A) o godzinie. 17.00 (VI piętro, wstęp wolny). Tematem spotkania będzie Majówka w Milewszczyźnie – nowym Parku Kulturowym w Gminie Korycin. Wstęp wolny!

Podlaskie Lets Go Outside. 28.03.2019. Książnica Podlaska.

O Korycinie opowie Mirosław Lech

O tym, jakie atrakcje czekają w Parku Kulturowym na turystów w nadchodzącym sezonie i dlaczego warto odwiedzić Gminę Korycin, opowie Mirosław Lech – Wójt Gminy Korycin, zaś Bernarda Rość – twórczyni ludowa – zdradzi tajemnice rzemiosła docenianej na całym świecie tradycyjnej podlaskiej tkaniny dwuosnowowej. Podczas nadchodzącego spotkania będzie można spróbować najprawdziwszych serów prosto z Korycina.

Podlaskie Let's Go Outside

„Podlaskie Let’s Go Outside” to wydarzenie o luźnej formule, które ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu, otwierając ich na nowe doświadczenia, dostarczając bezcennych wspomnień, pomagając odkryć to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane.


Więcej informacji na stronie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej - link do strony.

 

źródło: PROT

facebook