Dodana: 11 wrzesień 2017 09:45

Zmodyfikowana: 11 wrzesień 2017 09:45

Konkurs na "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT"- etap regionalny

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną już po raz XV koordynuje etap regionalny konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT”.

Ilustracja do artykułu NAJLEPSZY PRODUKT 2017 FB.jpg

Konkurs skierowany jest do Lokalnych Organizacji Turystycznych, samorządów, instytucji i stowarzyszeń, a także prywatnych przedsiębiorców, twórców produktów turystycznych oraz organizatorów turystyki. W ramach konkursu przyjmowane są zgłoszenia dotyczące produktu turystycznego w następujących obszarach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych - impreza turystyczna, obiekt, szlak oraz obszar. Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są do 18 września br.

 

Celem konkursu jest wybranie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych. Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna przez takie działania chce docenić dotychczasową pracę na rzecz rozwoju turystyki w regionie, ale również promować nowe miejsca, wydarzenia i projekty. Zwycięski produkt otrzyma Złoty Certyfikat oraz przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną kampanię promocyjną o równowartości 100 000 złotych. Etap regionalny przewiduje także specjalne Wyróżnienie Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezesa PROT.

 

Dotychczasowe edycje konkursu pokazały, że z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród branży turystycznej, jak i lokalnych samorządów. Zeszłoroczna odsłona konkursu była rekordowa. Produkty turystyczne do etapu regionalnego zgłosiło 41 podmiotów.

Certyfikaty Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej otrzymali: Suwalski Park Krajobrazowy, WOSiR Szelment oraz XXI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym „Co ma pływać nie utonie” w Augustowie z Polskim Radiem Białystok.

 

źródło:PROT
oprac.ak

facebook