Dodana: 28 sierpień 2017 08:41

Zmodyfikowana: 28 sierpień 2017 08:44

Kolarski desant na Jesionową Górę

9 września o godz. 14.00 WOSiR Szlement, Klub Rowerowy MTB Suwałki oraz Suwalska Organizacja Turystyczna organizują Rowerowy Desant na Jesionową Górę. Każdy z zawodników będzie miał okazję zmierzyć się z legendarnym szczytem, zaczynając od podnóża Jesionowej Góry, a potem przejeżdżając szczyt, aby pokonać techniczny zjazd – powszechnie znany narciarzom w sezonie zimowym „Wąwóz”.

Ilustracja do artykułu desant.jpg

Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Trasa liczy ok. 3km i ma 155m przewyższenia.
Udział w zawodach jest bezpłatny, a do zdobycia cenne nagrody rzeczowe, trofea sportowe, dyplomy i radość ze zdobycia szczytu Jesionowej Góry. Przewidujemy 10 kategorii wiekowych – w każdej z nich nagrodzimy trzech najszybszych zawodników. Najpierw odbędą się eliminacje czasowe w grupach wiekowych. Potem odbędzie się finał z udziałem najlepszych 8-miu zawodniczek i zawodników niezależnie od kategorii wiekowej – OPEN.

W międzyczasie będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody, np. vouchery na narty wodne, mini golf, park linowy – biorąc udział w quizie rowerowo-krajoznawczym przygotowanym przez Suwalską Organizację Turystyczną.
Od 12.00 do 18.00 na terenie Ośrodka Szelment zapraszamy do stoisk promocyjno-turystycznych, na kiermasz wyrobów i produktów regionalnych oraz do stoiska ze sprzętem rowerowym – Góra Rowerska

Rejestracja zawodników w Recepcji WOSiR Szelment w godz.11.30 – 13.30 w dniu zawodów lub

facebook