Dodana: 14 czerwiec 2018 09:25

Zmodyfikowana: 14 czerwiec 2018 09:25

Zgłoś drużynę do mistrzostw w piłce nożnej plażowej

W lipcu na plaży miejskiej Dojlidy odbędzie się cykl meczów w piłce nożnej plażowej. Zgłaszać się mogą drużyny z całego regionu. Najlepsze uzyskają m.in. awans do mistrzostw, w których spotkają się najlepsi zawodnicy aż z trzech województw.

Ilustracja do artykułu pilkaplazowa.jpg

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej w ramach Letniej Grand Prix „0% alkoholu = 100% zabawy” odbędą się już w weekend 7-8 lipca na Plaży Dojlidy w Białymstoku. Organizatorami tego wydarzenia są Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie na rzecz rozwoju „Hektor”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz przepustka do wielkiej imprezy, jaką są Otwarte Mistrzostwa Wschodniej Polski. To nowe wydarzenie w Białymstoku. Po raz pierwszy na Dojlidach obejrzymy zmagania najlepszych ekip piłki nożnej plażowej z trzech województw: podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego. Te zawody zaplanowano w weekend 21-22 lipca. 

W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego może wystąpić maksymalnie 12 zespołów. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do 27 czerwca 2018 r. na adres: lgp@bosir.bialystok.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia ze strony Organizatora należy wpłacić wpisowe w wysokości 200 zł na konto Stowarzyszenia na rzecz rozwoju „Hektor”, PKO BP 24 1020 1332 0000 1702 0308 9646 tytułem: „Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej – wpisowe”. Kartę zgłoszenia, którą prześlemy mailem, z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć przed pierwszym meczem zespołu w turnieju. Drużyny, które wypełnią błędnie kartę zgłoszenia (nie w kolejności alfabetycznej, bez wszystkich podpisów itp.) nie zostaną dopuszczone do zawodów, bez możliwości zwrotu wpisowego. 

Turniej rozegrany zostanie systemem grupowo-pucharowym. Przed jego rozpoczęciem Organizator przeprowadzi losowanie trzyzespołowych składów grup A, B, C i D.  Rozgrywki grupowe (I dzień) odbywać się będą systemem „każdy z każdym” bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Regulamin rozgrywek znajduje się na stronie www.miejskoaktywni.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (85) 652 69 88 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00.

W najbliższych letnich miesiącach Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, którzy zarządza obiektem, planuje jeszcze kilka innych widowiskowych wydarzeń:

  • 24 czerwca: Bezpieczne wakacje na plaży miejskiej
  • 30 czerwca, 7 lipca: Letnia Grand Prix w plażowej piłce siatkowej
  • 7-8 lipca: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej Plażowej w ramach Letniej Grand Prix 2018
  • 21 lipca: Mistrzostwa Białegostoku w Siatkówce Plażowej
  • 21-22 lipca: Mistrzostwa Wschodniej Polski w piłce nożnej plażowej
  • 27-29 lipca Plaża Open – Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej
  • 19 sierpnia: finał cyklu Elemental Triathlon Series.

Na zdj.: Foto z ubiegłorocznych rozgrywek

facebook