Dodana: 30 sierpień 2017 08:06

Zmodyfikowana: 30 sierpień 2017 08:06

Wakacje z karate

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate mieli okazję w sposób atrakcyjny i zdrowy spędzać okres wakacyjny zarówno w kraju jak i za granicą. Pierwszy element sportowych wakacji to Obóz Międzynarodowy nad Balatonem (Węgry), w którym wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z Europy. Treningi trzy razy dziennie prowadzili min.: Kancho Gerard Gordeau 9 dan, Hanshi Nico Gordeau 8 dan, Shihan Lamert Meinema 6 dan, Shihan Artur Więzowski 6 dan, Shihan Zsolt Zsiga 6 dan Shihan Horpácsik György 5 dan, Sihan Pal Nemeth 5 dan, Sensei Andrea Stoppa 4 dan. Podczas obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie.

Ilustracja do artykułu obóz W 17 12.jpg

Obozem przodującym dla zawodników i zawodniczek klubu był obóz sportowy w Ciechanowcu, gdzie nasi młodzi karatecy spędzali swój wakacyjny czas na treningach. Uczestnicy obozu z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz z Janowa Podlaskiego i Białej Podlaskiej, Zambrowa, Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz mieli okazję uczyć się taktyki walki, kata oraz samoobrony a także technik kickbokserskich.

W wolnym czasie korzystali z wypoczynku i z uroków pięknej Polskiej przyrody. Treningi prowadzili Shihan Artur Więzowski, Sensei Robert Gaździk, Sensei Grzegorz Kowalczyk(BJJ), Sempai Wojciech Paszkowski w opiece nad najmłodszymi wsparcie otrzymaliśmy od Pani Honoraty Wajszczuk, Przemka Lewandowskiego.

facebook