Dodana: 19 październik 2018 11:33

Zmodyfikowana: 19 październik 2018 11:33

W sobotę SPR Nowe Piekuty rozegra swój ostatni mecz wyjazdowy w I rundzie II Ligi

Nowopiekuccy szczypiorniści pojadą do Warszawy, gdzie zmierzą się z miejscowym KS-em Warszawianka. Drużyna z Nowych Piekut w każdym meczu zostawia na boisku dużo zdrowia i serca. Niemal za każdym razem brakuje odrobiny szczęścia i opanowania. Zespół zyskał natomiast kolejną dawkę doświadczenia. Z pewnością przyniesie to efekty podczas następnych spotkań.

Ilustracja do artykułu versus.jpg

SPR doskonale zna Warszawiankę. Drużyny rywalizowały ze sobą w Warszawsko-Mazowieckiej III Lidze Mężczyzn, w sezonie 2016/2017. Wówczas toczyła się między nimi zacięta walka o awans do II ligi. Wtedy lepsi okazali się stołeczni, którzy zajęli pierwsze miejsce w tych rozgrywkach.

Warszawianie, podobnie jak SPR, kiepsko weszli w ten sezon. Bilans meczowy jest taki sam. Można więc spodziewać się ciekawego spotkania, zwłaszcza że oba zespoły potrzebują zwycięstw.

Bilans spotkań:

KS Warszawianka: W-P-P-P-P

SPR Nowe Piekuty: P-P-W-P-P

- Wyjazd do Warszawy nie będzie łatwy. Godzina meczu na pewno nie sprzyja, zwłaszcza że czeka nas dwugodzinna podróż. Mamy jednak nadzieję, że nie wpłynie to na naszą formę. Chcemy pokazać się z dobrej strony i zagrać solidny mecz. Postaramy się wywieźć ze stolicy cenne punkty – powiedział Szymon Gołembicki.

KS Warszawianka – SPR Nowe Piekuty
Termin:
20.10.2018, godz. 11:00
Miejsce: Dolna hala Warszawianki, ul. Piaseczyńska 71
Wstęp: Wolny

facebook