Dodana: 18 grudzień 2018 10:31

Zmodyfikowana: 18 grudzień 2018 10:31

Tenis stołowy. Rezerwy Dojlid gromią rywali w 2. lidze

Młodzi zawodnicy UKS Dojlidy II Białystok znakomicie spisują się w rozgrywkach II ligi. Rezerwy Dojlid wygrały dotąd wszystkie spotkania i są liderem.

Ilustracja do artykułu 2_liga.png
- Imponujące są rozmiary zwycięstw zespołu, w którym są wyłącznie juniorzy i młodzieżowcy. Każdy mecz kończył się wynikiem 10:0 lub 9:1. Nawet ostatnie spotkanie z niepokonaną dotąd drużyną Galaxy wygraliśmy 9:1 - mówi mendżer Dojlid Piotr Anchim.

Imponujące są też statystyki indywidualne. Paweł Piszczatowski, Mateusz Repke i Krzysztof Kurlenda pokonali dotąd wszystkich rywali w grach pojedynczych, Marcin Olszewski przegrał tylko raz, a Piotr Michalski dwukrotnie. Wszystkie możliwe do zdobycia punkty wywalczyły nasze deble.

W tym roku nasz drugi zespół zakończył już występy, ale w styczniu czekają go najtrudniejsze boje. Zagramy z drużynami MOSiR-u Grajewo i MOKS-u Słoneczny Stok Białystok, które też dotąd wygrały wszystkie spotkania ligowe.

- Te mecze zadecydują o układzie tabeli. Mam nadzieję, że nasza młodzież stanie na wysokości zadania i awansuje do gier barażowych. Przed sezonem postawiliśmy sobie bowiem ambitny cel, jakim jest awans do pierwsze ligi - zaznacza Piotr Anchim.

Tabela

Fot. Robert Kruk
facebook