Dodana: 18 grudzień 2018 15:17

Zmodyfikowana: 18 grudzień 2018 15:17

Spotkanie opłatkowe z Jagiellonią Białystok

Zawodnicy, sztab szkoleniowy i działacze wzięli udział w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym Jagiellonii Białystok. Oczywiście, najczęściej powtarzanym tego dnia życzeniem było zdobycie tytułu Mistrza Polski na co wszyscy białostoczanie, ale nie tylko, czekamy już tak długo.

Ilustracja do artykułu IMG_4112.JPG

Tego też życzył i Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

- Zdrowych, wesołych świąt, dużo miłości i spokoju, a w nadchodzącym roku upragnionego Mistrza Polski – mówił marszałek Kosicki. - Mam nadzieję, że za rok będziemy wspólnie świętowali zdobycie tego tytułu. Deklaruje pełną współpracę, by klub promował nie tylko Białystok, ale całe województwo nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Przy okazji zwrócił się tez do obecnego na uroczystości prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego o wybór patrona dla Stadionu Miejskiego w Białymstoku, który – jak ma nadzieję – zostanie wybrany ponad podziałami.

Życzenia dla zawodników i władz klubu złożyli także m.in. prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski i Bohdan Paszkowski, Wojewoda Podlaski, który powiedział: - Życzę, by ta dobra nowina towarzyszyła nam przez cały rok, nie tylko teraz. Żeby światło betlejemskie towarzyszyło i oświecało nam drogę i żebyśmy prostymi drogami szli do szlachetnych celów.

(mk)

facebook