Dodana: 20 sierpień 2018 08:38

Zmodyfikowana: 20 sierpień 2018 08:38

Sportowe pożegnanie lata już w najbliższy weekend w Białymstoku

Daniel Qczaj i Robert Burneika zapraszają do wspólnych treningów i siłowych zmagań. W niedzielę, 25 sierpnia, rozśpiewany trener poprowadzi treningi fitness dla pań a Hardcorowy Koksu weźmie udział w specjalnym pokazie Strong Man.

Ilustracja do artykułu SPL-Daniel-Qczaj-02-800x419 kopia.jpg

Sportową niedzielę rozpoczną rozśpiewane treningi z Danielem Qczjem. Dla pań zaplanowano również największy maraton salsation na Podlasiu, prowadzony przez mistrzynię w swoim fachu - Paulinę Szulborską. Jej programy taneczne na youtubie osiągają miliony odsłon.

- Będzie wesoło, gorąco, klimatycznie i bardzo bardzo sportowo - mówi Daniel Quczaj - zaplanowałem fantastyczne treningi, które pozwolą nam nie tylko porządnie sie zmęczyć, ale wprawią w znakomity humor. To będzie po prostu świetna zabawa.

Sportowe pożegnanie lata to także ciekawa propozycja dla panów, którzy będą mogli sprawdzić sie w konkursach siłowych organizowanych przez Viking Team.  A będzie się z kim mierzyć.  W pokazach strong man weźmie udział lokalny siłacz Krzysztof Jarocki, ale przede wszystkim Robert Burneika, czyli sympatyczny Hardcorowy Koksu.

- Jeśli chcesz przekonać się, czy wyciśniesz na klatę więcej niż ja, to zapraszam na Stadion Bosir 25 sierpnia - mówi Robert Burneika. - Każdy dostanie szanse na zweryfikowanie efektów swoich treningów - dodaje.

Emocji nie zabraknie również w związku z bokserskim treningiem medialnym pomiędzy zawodnikami walki wieczoru ze zbliżającej się gali Chorten Boxing Night II Świerzbiński vs Jackiewicz. Do czego posuną się dwaj zdolni pięściarze, żeby podkręcić napięcie na trzy tygodnie przed walką? Swoje umiejętności zaprezentują również młodzi adepci szkółki bokserskiej imienia Dariusza Snarskiego z trenerem Grzegorzem Aponiem.

- Warto ten dzień spędzić z nami, ponieważ atrakcji nie zabraknie. Każdy znajdzie cos dla siebie – mówi współorganizator wydarzenia Marcin Antonowicz, Xform s.c. - Poza gwiazdami sportu zaplanowaliśmy wiele konkursów, w których do wygrania są ciekawe nagrody, np. auto naszego partnera na cały weekend.

Zaplanowane konkursy to:

  • konkurs strzelecki z jednym z najbardziej zaopatrzonych sklepów militarnych w Białymstoku Specgear gdzie nagrodą będzie bon na artykuły militarne.
  • challenge na najszybsze zjedzenie kawałka pizzy mierzącej 1.2m przygotowany przez punkt sprzedaży pizzy na kawałki - Gorący Trójkąt. 
  • konkurs organizowany przez jednego z głównych sponsorów wydarzenia tj. Volkswagen Sieńko i Syn na najciekawsze zdjęcie z nowym Volkswagenem. Żeby wygrać auto partnerskie na weekend wystarczy zrobić sobie zdjęcie w dniu imprezy z autem wystawowym marki Volkswagen oraz umieścić na portalach społecznościowych ( facebook oraz instagram) i oznaczyć organizatorów i sponsora- takie proste a do wygrania auto z pełnym bakiem na cały weekend :) .
  • zawody w podbijaniu piłki stopą, klatką, głową - przygotowane przez białostockich kibiców piłki nożnej.
  • konkurencje siłowe organizowane przez Viking Team. Tu można będzie wykazać się umiejętnością wiszenia na drążku, podnoszeniem i wyciskaniem ciężarów, oraz największą liczbą zrobionych pompek, będzie można wygrać zestawy suplementów i odżywek.

Nie zabraknie tez atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie dla nich animacje i atrakcje zapewni firma Ogarnij Bazę. Bedą ciekawe zajęcia portowe dla dzieci, ale tez przeciąganie liny z Robertem Bureiką. 

W strefie ProHeath będzie można sprawdzić skład ciała, nauczyć się pierwszej pomocy i dowiedzieć się wszystkiego, co pozwoli po prostu żyć zdrowiej.

O dobre samopoczucie Uczestników Sportowego Pożegnania Lata zadba strefa gastro ze „stejkami” oraz mnóstwem innych smacznych kąsków.

- Ważnym było od początku, że poza gwiazdami sportu z wielkiego świata, możemy i bardzo chcemy pokazać naszych lokalnych, białostockich, podlaskich sportowcóww - dodaje współorganizatorka wydarzenia Ewelina Długołęcka. - Podlasie i Białystok mają kim się pochwalić i my to robimy. Są to utytułowane osoby i zależało nam, żeby ich zaprosić do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że zestaw suplementów sprzedaje mi chłopak, który właśnie dwa miesiące temu pobił REKORD ŚWIATA w martwym ciągu federacji WUAP - podniósł 326kg Piotr Sadowski, który przez te dwa miesiące zdążył wygrać już  kolejne zawody.

Sportowe pożegnanie lata odbędzie sie w niedzielę, 25.08.2018 r. na Stadionie Lekkoatletycznym BOSiR, ul.Wołodyjowskiego 2 w  Białymstoku.

 

facebook