Dodana: 20 kwiecień 2018 12:19

Zmodyfikowana: 20 kwiecień 2018 12:19

Ruszyły zapisy na HERO RUN

Hero Run to ekstremalne biegi z przeszkodami. W tym roku w ramach cyklu biegi odbędą się w dwóch, znanych i sprawdzonych przez fanów ekstremalnych wyzwań lokalizacjach. 14-15 lipca w Szelmencie oraz 2 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu HR_daty_Stad_Szelm_2.jpg

HERO RUN SZELMENT
Hero Run Szelment to ekstremalny bieg na pięknie położonej lecz wymagającej 8 km trasie z ponad 30 przeszkodami naturalnymi i sztucznymi. Górki, jezioro, las, podmokłe tereny, grząskie piaski, stawy, krzaki, pagórki, ściany różnej wysokości, pajęczyny linowe, zasieki, okopy wojskowe, trawersy. Wszystko po to, by nieco utrudnić dobiegnięcie do mety.
Sercem imprezy będzie ośrodek WOSiR Szelment, współorganizator biegów, który znajduje się ok 13 km od Suwałk u podnóża Jesionowej Góry, nad brzegiem jeziora Szelment Wielki.
„Uczestnikom Hero Run na trasie gwarantujemy dziesiątki ekstremalnych przeszkód. Sukcesywnie dodajemy do tych znanych i lubianych utrudnień coraz to nowsze i bardziej skomplikowane rozwiązania. Pamiętajmy jednak, że bieg ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę przy wysiłku fizycznym” - mówi Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega, organizatora biegu.

 

DWA BIEGI W SZELMENCE
14 i 15 lipca w Szelmencie możecie wziąć udział w dwóch biegach – Hero Run Night (14.07) i Hero Run (15.07). Na trasie obu biegów oprócz morderczych podbiegów i naturalnych uwarunkowań terenu czekać będą na Was dziesiątki katorżniczych przeszkód skonstruowanych przez zespół inżynierów Hero Run. Udział w biegu to przygoda wyzwalająca nieodkryte pokłady endorfiny. Prawdziwe sportowego wyzwanie i próba charakteru. Mimo iż bieg jest dość krótki, to z pewnością nie zalicza się do najłatwiejszych. Opór będą stawiały żywioły – (ogień, woda, ziemia) i przeszkody, które potrafią zaskoczyć.
EKTREMALNA NOWOŚĆ - FALA ELITE

Organizatorzy biegu po raz pierwszy wprowadzają Falę Elite. To oferta kierowana do tych, dla których sam Hero Run to za mało. W fali Elite mogą startować zawodnicy, którzy chcą zmierzyć się z najlepszymi. Startują oni jako pierwsi i na całej trasie będą szczególnie obserwowani, bowiem wszystkie przeszkody muszą pokonać samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz oraz innych zawodników. W przypadku niektórych przeszkód dopuszczone będą dodatkowe ćwiczenia (np. burpee) lub rundy karne, z obciążeniem lub bez, jeżeli zawodnik nie będzie w stanie pokonać przeszkody samodzielnie.

JESIENNY HERO RUN NA STADIONIE
Po rewelacyjnej edycji z 2017, HERO RUN zagości po raz drugi na Stadionie Miejskim w Białymstoku! 2 września stadion tym razem postawi się jeszcze bardziej i udowodni wam, jak trudną potrafi być przeprawą. Czekała będzie na was ok 5 km trasa z minimum 20 przeszkodami, których pokonanie z pewnością przysporzy wam niemałych trudności.

www
FB 
Wydarzenie Szelment 
Wydarzenie Stadion 


Kontakt: pr@bialystokbiega.pl

facebook