Dodana: 27 luty 2018 09:15

Zmodyfikowana: 27 luty 2018 09:15

Przed Jagiellonią spotkanie z Legią Warszawa

Już we wtorek (27 lutego) na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie Żółto-Czerwonych czeka prawdziwe starcie na szczycie. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się mistrz z wicemistrzem Polski, a także dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny tego sezonu. Jaga powalczy o punkty na terenie broniącej tytułu Legii Warszawa. Co trzeba wiedzieć o naszym najbliższym rywalu?

Ilustracja do artykułu Bez nazwy 1.jpg

Jeśli chodzi o skład Legii na wtorkowe spotkanie, to największe wątpliwości dotyczą boków obrony, gdzie spore szanse na grę ma każdy z czwórki zawodników: Marko Vesović, Artur Jędrzejczyk, Łukasz Broź oraz Adam Hlousek. Na pozostałych pozycjach raczej trudno będzie o większe niespodzianki. W bramce zobaczymy Arkadiusza Malarza, na środku obrony duet Michał Pazdan – William Remy, środek pola utworzą zapewne Domagoj Antolić, Krzysztof Mączyński i wracający po drobnym urazie Chris Philipps, a w ataku można przewidywać, że do rozpędzonych Jarosława Niezgody i Kaspera Hamalainena dołączy Brazylijczyk Eduardo. Czy tak rzeczywiście będzie? Przekonamy się już we wtorkowy wieczór.

Przewidywany skład Legii: Arkadiusz Malarz – Marko Vesović, William Remy, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk – Domagoj Antolić, Chris Philipps, Krzysztof Mączyński - Eduardo, Jarosław Niezgoda, Kasper Hamalainen.

źródło: jagiellonia.pl

facebook