Dodana: 25 kwiecień 2018 11:58

Zmodyfikowana: 25 kwiecień 2018 11:58

Nowości na Torze Wschodzący Białystok

Impreza w trakcie majówki zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze nie śmigali po torze, promocja cenowa dla uczestników jazd swobodnych i specjalne sesje dla motocyklistów – to nowe rozwiązania, z których mogą korzystać nie tylko fani sportów motoryzacyjnych.

Ilustracja do artykułu tor wschodzący białystok (2).JPG

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza Torem Wschodzący Białystok przygotował na wiosnę kilka kolejnych, interesujących propozycji. W pierwszej kolejności BOSiR zaprasza na koniec długiego weekendu majowego - w niedzielę, 6 maja, w godz. 11:00-17:00 odbędzie się druga odsłona wydarzenia „Poznaj swój tor”. To impreza skierowana przede wszystkim do tych osób, które jeszcze nie widziały obiektu, ani z niego nie korzystały. W tym dniu każdy będzie mógł się przekonać, że to doskonałe miejsce do podnoszenia umiejętności prowadzenia pojazdu w bezpiecznych warunkach. Miejsce – nie tylko dla rajdowców, ale dla wszystkich użytkowników publicznych dróg. A nawet więcej - także dla tych, którzy nie mają prawa jazdy. No i kierowców z doświadczeniem, z wieloma przejechanymi kilometrami na koncie.

  • w godz. 11.00-13.00: 20-minutowe sesje dla motocyklistów (cena to 10 zł od motoru)
  • godz. 14.00-17.00: 10-minutowe sesje dla aut (cena to również 10 zł od auta)

W tym dniu jednocześnie na Tor będzie wjeżdżało po 10 motorów w sesjach motocyklowych oraz po 5 aut w sesjach samochodowych. Kierowcy kolejnych będą się szykować do jazdy, poznając na odprawie zasady panujące na obiekcie. Pojazdy będą wpuszczane na obiekt na pół godziny przed rozpoczęciem sesji (motory od godz. 10:30, zaś samochody od 13.30).

Przed przyjazdem na obiekt należy wydrukować i podpisać oświadczenie dostępne na stronie. Jego wypełnienie jest obowiązkowe. Bez tego dokumentu nie można wjechać na obiekt. Wcześniejsze jego wypełnienie zdecydowanie usprawni organizację wydarzenia.

Druga ważna wiadomość to kolejna promocja cenowa. Od 1 maja do 30 września 2018 r. za piątą jazdę możemy zapłacić tylko pół ceny. Zasady są proste. Jeśli klient w okresie promocji wykupi cztery godzinne swobodne jazdy samochodowe bądź motocyklowe, otrzyma uprawnienie do piątej jazdy za pół ceny. Zatem piąta jazda będzie kosztowała 25 zł - samochodowa i 19 zł - motocyklowa. Należy przy tym spełnić dwa warunki:

  • kierowca w okresie trzech miesięcy zakupi cztery godzinne jazdy swobodne własnym samochodem lub własnym motocyklem, za które uiszcza cenę standardową, określoną w cenniku
  • promocyjna godzinna jazda będzie piątą z kolei i zostanie wykupiona w okresie trzech miesięcy od zakupu pierwszej jazdy.

Uwaga: włączając się do promocji należy pamiętać i stosować zasadę, że swobodne jazdy można wykupić wyłącznie przez system internetowy PayU. Dostępny jest on po rezerwacji obiektu w harmonogramie na stronie w zakładce Tor Wschodzący Białystok. Piąta, promocyjna kwota do opłacenia będzie gotówką na obiekcie po okazaniu dowodów wpłat z poprzednich czterech transakcji. Jazdy motocyklowe i samochodowe nie są łączone.

Tor Wschodzący Białystok zlokalizowany jest na południe od centrum Białegostoku przy ul. Ciołkowskiego, tuż obok Aeroklubu Białostockiego. Jest to obiekt o nawierzchni asfaltowej, o długości pętli 930 m i szerokości 10-12 m. Przeznaczony jest w głównej mierze do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru istnieją jezdnie łącznikowe, które umożliwiają dodatkowe kombinacje wyznaczenia tras jazdy.

za: BOSiR

facebook