Dodana: 23 maj 2018 10:12

Zmodyfikowana: 23 maj 2018 10:12

Na basen za symboliczną złotówkę. Łączmy się w pary

Pływalnia Kameralna przy ul. Mazowieckiej w Białymstoku wprowadza wyjątkową promocję cenową. Na basen warto przyjść w duecie. Teraz będzie się to bardzo opłacało – finansowo i towarzysko.

Ilustracja do artykułu basen Mazowiecka.jpg

Od 25 maja 2018 r. na Pływalni Kameralnej można pływać za symboliczną złotówkę – pod warunkiem, że przyjdzie się w parze. Zasady są proste: do biletu jednorazowego wstępu, drugi dajemy za 1 zł. Konfiguracja par jest dowolna. Na pływalnię można zaprosić małżonkę lub męża, narzeczonego lub narzeczoną, chłopaka lub dziewczynę, dziecko, koleżankę z ławki, przyjaciela, mniej lub bardziej zaprzyjaźnionego sąsiada, mechanika, który sprawnie naprawi auto, znajomą ze sklepu… Możliwości jest mnóstwo. Kto będzie Waszym towarzyszem na Pływalni Kameralnej – zależy od Was. 

Promocja dotyczy godzinnych biletów jednorazowego wstępu (normalne kosztują 10 zł i 13 zł, a ulgowe 7 zł i 10 zł) oraz biletów z Karty Aktywnego Seniora (w cenie 5 zł i 6,50 zł). Ich ceny są różne w zależności od pory i dnia tygodnia. Drugi bilet za symboliczną złotówkę ważny jest tylko w parze. Dla drugiej osoby każde dodatkowe 5 minut na pływalni kosztuje 10 gr. Promocja nie łączy się z rabatami z Karty Sportu. 

Akcja „Basen za złotówkę” obowiązuje od 25 maja do 30 czerwca 2018 r. na Pływalni Kameralnej, która znajduje się w zacisznej okolicy przy ul. Mazowieckiej 39c. Jak sama nazwa wskazuje pływalnia zapewnia bardzo komfortowe warunki do uprawiania sportów wodnych i relaksu. Obiekt ten ze względu na głębokość niecki basenowej jest znakomitym miejscem do nauki pływania. Basen rekreacyjny ma długość 16,5 m i głębokość od 0,9 m do 1,5 m. Z dodatkowych atrakcji pływalni należy wymienić saunę suchą, kabinę wrażeń, deszczownice, jacuzzi na 8/9 osób, bicze i masaże wodne. Sztandarowymi usługami Pływalni Kameralnej są zajęcia aqua aerobiku i rehabilitacji wodnej, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. 

Szczegóły dotyczące obiektu, dokładny cennik i wszelkie informacje znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl w zakładce Pływalnia Kameralna.

facebook