Dodana: 25 listopad 2018 18:30

Zmodyfikowana: 25 listopad 2018 18:30

Lider lepszy od SPR-u

W 11. kolejce II Ligi Mężczyzn odbył się mecz pomiędzy SPR Nowe Piekuty a SPR Handball Płock. Wiceliderzy tabeli zdominowali to spotkanie i pokonali nowopiekucką drużynę 35:20.

Zespół Szymona Jadczaka w pierwszej połowie grał bardzo nerwowo i przede wszystkim nieskutecznie. Szczypiorniści nie wykorzystali wielu okazji rzutowych. Ponadto popełnili liczne błędy, z których skorzystali przyjezdni. Po pierwszej połowie SPR Handball miał bardzo wysoką przewagę (6:18).

W drugiej połowie gospodarze zagrali znacznie lepiej. Przede wszystkim poprawiono skuteczność gry ofensywnej. Kolejne bramki zdobywali Grzegorz Przeździecki, Mateusz Krassowski, Mateusz Kulesza i Karol Pruszyński. Mimo wszystko przewaga płocczan była tak duża, że nie udało im się odrobić strat. SPR przegrał z płocką drużyną 20:35.

- Pracujemy obecnie w okrojonym składzie. Nie możemy jednak tłumaczyć słabej dyspozycji wyłącznie kontuzjami. Był to nasz kiepski mecz. Pozwoliliśmy rywalom na swobodną grę, co się zemściło. Na pewno wyciągniemy z tego meczu wnioski, które wykorzystamy podczas kolejnego spotkania. Już we wtorek gramy z Dąbrową Białostocką i na tym musimy się teraz skupić – skomentował trener Jadczak.

SPR Nowe Piekuty – SPR Handball Płock 20:35 (6:18)

SPR Nowe Piekuty: Niemyjski Adrian, Pietraszewski Jakub, Jankowski Mariusz (1), Krassowski Mateusz (5), Niemyjski Krystian, Przeździecki Grzegorz (4), Werpachowski Dawid (3), Pruszyński Karol (3), Kostro Rafał (1), Kulesza Mateusz (3), Oliwniak Paweł, Kostro Adrian, Kulesza Łukasz

SPR Handball Płock: Rozumek Radosław, Chrobociński Konrad (2), Koper Konrad (9), Domżalski Marcin (3), Dąbrowski Mateusz (1), Drączek Michał (2), Opalski Przemysław (6), Nowacki Michał, Iwaniak Patryk (6), Sztorc Łukasz, Wypych Patryk (6), Witkowski Przemysław