Dodana: 19 maj 2018 11:23

Zmodyfikowana: 19 maj 2018 11:23

Futbol Amerykański. Lowlanders Białystok - Tychy Falcons

Drużyna Lowlanders miała trzy tygodnie przerwy między meczami i 19 maja, w sobotę rozpoczyna rundę rewanżową z zespołami grupy A (Panthers Wrocław, Seahawks Gdynia, Tychy Falcons).

Ilustracja do artykułu 538x0.jpg

Tym razem przeciwnikiem Białostoczan będzie zespół z Tychów. Mecz odbędzie się 19 maja, w sobotę, o godzinie 12.00 przy boisku bocznym Stadionu Miejskiego (ul. Słoneczna 1).

Trzy tygodnie przerwy pomogły odpocząć, zregenerować się oraz poprawić elementy, które nie do końca działały. Wszyscy skupiamy się na rundzie rewanżowej. Zawodnicy znają nasz cel minimum w rundzie zasadniczej, więc nie ma mowy, by ktoś miał sobie odpuścić. Planujemy wygrać każdy mecz do końca sezonu zasadniczego, by nie oglądać się na nikogo w walce o rozstawienie w fazie play-off. - mówi Piotr Morko, prezes Lowlanders Białystok.

Ostatnie spotkanie pozwoliło wykazać się rezerwowym oraz juniorom. Dało to na pewno szerszy obraz sytuacji jeśli chodzi o możliwości rotacji składem przed decydującymi meczami.

- Każdy z debiutantów czy też juniorów ma swoje małe sukcesy i na pewno nas to cieszy. Widać, że praca, którą wykonują procentuje i pełnią oni bardzo ważną rolę w drużynie. Czy to w formacjach specjalnych czy też na ich nominalnych pozycjach. Mamy nadzieję, że inni także podążą ich śladem i będą coraz częściej włączani do kadry meczowej. Za darmo nikt im tego nie da. - kończy Morko.

Drużyna myśli także o nowym sezonie sekcji juniorskiej. W maju przeprowadzone zostaną testy rekrutacyjne dla chętnych adeptów futbolu. Wymagania to wiek od 14 do 18 lat oraz zapał do pracy. Wszystkiego nauczą na treningach. Rekrutacja odbędzie się 22 i 29 maja (wtorek) o godzinie 17.30 przy boisku Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku.

 

Dotychczasowe wyniki:
Panthers Wrocław - Lowlanders Białystok 37:13
Lowlanders Białystok - Seahawks Gdynia 15:18
Rhinos Wyszków - Lowlanders Białystok 0:55
Tychy Falcons - Lowlanders Białystok 12:37
Lowlanders Białystok - AZS UWM Olsztyn Lakers 58:0
 

Cegiełki do nabycia w dzień meczu. Brama otwarta będzie od godziny 11.00.

Cegiełki z podziałem na wiek:
15 zł - normalna;
10 zł - ulgowa (za okazaniem ważnej legitymacji);
bezpłatnie - dzieci do lat 12.

 

facebook