Dodana: 5 grudzień 2017 08:36

Zmodyfikowana: 5 grudzień 2017 08:36

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików I Młodzików Młodszych w Badmintonie

Dwa medale srebrne i dwa brązowe oraz ogromne serce wkładane w każdy pojedynek, to dorobek Hubalczyków w dorocznej badmintonowej "drużynówce" w kategoriach młodzieżowych. Najmłodsi już reprezentują umiejętności medalowe i to jest zapowiedź walki o najcenniejsze trofea już w niedalekiej przyszłości. W starszych kategoriach dla nas ważny jest udział i za to naszym dziewczętom i chłopcom należą się słowa uznania.

Ilustracja do artykułu glowne.JPG

1-3.12.2017r. hale sportowe SP Nr 32 w Białymstoku

Końcowe klasyfikacje zawodów:

Juniorki:

1. MKS Orlicz Suchedniów

2. UKS Unia Bieruń

3. STB Energia Lubliniec

4. KS Yonex Team Lublin

5. UKS Hubal Białystok (Emilia Drągowska, Anita Bielak, Weronika Ciechanowska, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

Juniorzy:

1. LKS Technik Głubczyce

2. UKS Unia Bieruń

3. KS Hubertus Zalesie Górne

4. SKB Suwałki

5. KS Masovia Płock i UKS Hubal Białystok (Fabian Tarasiuk, Bartosz Topczewski, Hubert Sochoń, Kacper Makarewicz, Konrad Piech, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

Juniorki młodsze:

1. Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

2. UKS Unia Bieruń

3. UKS Hubal Białystok (Emilia Drągowska, Anita Bielak, Katarzyna Kisielewska, Aleksandra Guziejko, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

4. UKS Kometa Sianów

Juniorzy młodsi:

1. LKS Technik Głubczyce

2. UKS Unia Bieruń

3. UKSB Milenium Warszawa

4. UKS Korona Pabianice

5. SKB Suwałki i KS Match Point Ślęza

7. UKS Kiko Zamość i Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Młodziczki:

1. UKS Unia Bieruń

2. MKS Orlicz Suchedniów

3. UKS Korona Pabianice

4. UKS Hubal Białystok

(Katarzyna Kisielewska, Julia Stankiewicz, Maja Karwowska, Aleksandra Guziejko, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

5. UKS Badminton Stare Babice i Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Młodzicy:

1. SKB Suwałki

2. UKS KSBad. Kraków

3. UKS Hubal Białystok

(Dawid Perkowski, Mateusz Podkowiński, Aleksander Mitroszewski, Kamil Kisielewski, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

4. KS Hubertus Zalesie Górne

5. UKSB Milenium Warszawa i ABRM Warszawa

7. UKS Korona Pabianice i UKS Unia Bieruń

Młodzicy młodsi:

1. Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

2. UKS Hubal Białystok

(Aleksander Mitroszewski, Krzysztof Podkowiński, Damian Perkowski, Krzysztof Poskrobko, Mateusz Kardasz, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

3. UKS Unia Bieruń

4. UKS Kiko Zamość

5. UKSB Milenium Warszawa

Młodziczki młodsze:

1. UKS Unia Bieruń

2. UKS Hubal Białystok (Julia Stankiewicz, Maja Karwowska, Anna Ciereszko, Wiktoria Gabrel, trener i asystenci: Marcin Dernoga, Karolina Janowska, Dominik Ziętek)

3. SKB Suwałki

4. ABRM Warszawa

5. LUKS Krokus Góralice i AZS UW Warszawa

7. UKS Korona Pabianice i Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

facebook