Dodana: 13 listopad 2014 10:09

Zmodyfikowana: 13 listopad 2014 10:09

Łomżyńscy karatecy na zawodach w Józefowie

W sobotę 8 listopada 2014 roku odbył się XV Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa w karate kyokushin.  W zawodach kumite (walki) wzięło udział 360 zawodników z 29 klubów. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Łomżyńskiego Klubu Karate.

Na najwyższym miejscu na podium stanęło aż pięciu zawodników z Łomży.  Pierwsze miejsca zajęli Akhmed Debizov w kategorii dzieci -30kg, Mateusz Długozima w kategorii dzieci młodsze  -35 kg, Klaudia Lanczewska w kategorii junior -65 kg, Adam Stachacz w kategorii młodzik -65 kg oraz Marcin Banach w kategorii senior + 90 kg. Drugie miejsca zajęli Piotr Bejenka w kategorii junior +75 kg, Tomasz Stachacz w kategorii młodzik -70 kg oraz Amir Dżukharov w kategorii dzieci + 35kg. Trzecie miejsca zajęli Wiktor Kacprzyk w kategorii dzieci -30 kg, Nikola Trzcińska w kategorii kadet -55 kg oraz  Rizvan Szabaev w kategorii młodzik – 45kg. W sumie na zawodach Łomżyński Klub Karate reprezentowało 15 osób.