Dodana: 8 sierpień 2018 14:56

Zmodyfikowana: 8 sierpień 2018 14:56

Kilkanaście podlaskich firm będzie promować swoje produkty podczas najważniejszych imprez targowych w kraju i za granicą

Zarząd Województwa zatwierdził do realizacji 11 projektów zgłoszonych przez: Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe, Balt-Yacht, Garnet Global, Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju, Dary Natury, Art Relief, Tapicerstwo Dawne i Współczesne, Elastic Cloud Solutions, Moderator, Tobo i Magma Sap.

Ilustracja do artykułu angielczyk.jpg

Na zdj.: Mirosław Angielczyk właścieiel firmy "Dary Natury" przed tygodniem (31 lipca) w Urzędzie Marszałkowskim podpisął umowe na dofinansowanie kolejnej inwestycji w firmie Więcej

Na przykład, firma Dary Natury zamierza wziąć udział w Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food w Łodzi. Będzie tam promować swoje wysokiej jakości produkty i nawiązywać kontakty gospodarcze, m.in. z podmiotami z Niemiec i Rosji.

Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju będzie promować firmy zrzeszone w Klastrze Obróbki Metali podczas Warsaw Industry Week 2018. W imprezie weźmie udział sześć firm (Budrad, Neotech, Demex, Alex, Technology Applied, D-Tech) – członków Klastra, które wspólnie zaprezentują swoje wyroby.

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe zorganizuje misje gospodarcze do Azerbejdżanu (Baku) i Chin (Szanghaj). Będą one połączone z udziałem w targach WorldBuild Baku oraz Bauma China. Weźmie w nich udział aż 16 firm należących do Wschodniego Klastra Budowlanego.

Wartość wszystkich zatwierdzonych projektów to prawie 1,4 mln zł, dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego – 860 tys. zł.

facebook