Dodana: 15 listopad 2018 15:28

Zmodyfikowana: 15 listopad 2018 15:28

Marszałek Jerzy Leszczyński podziękował kombatantom za współpracę

W czwartek, 15 listopada w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego marszałek Jerzy Leszczyński spotkał się z członkami Wojewódzkiej Rady Kombatanckiej (niegdyś działającej przy Marszałku Województwa, a od grudnia 2017 przy Wojewodzie Podlaskim).

Ilustracja do artykułu IMG_4028.JPG

W spotkaniu udział wziął także Zbigniew Kamiński, były Pełnomocnik Zarządu Województwa ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Marszałek Jerzy Leszczyński podziękował za ostatnie lata współpracy. Wszystkim obecnym wręczył też pamiątkowe kafle z Orłem – będące repliką znajdującego się w Muzeum Podlaskim Orła wykonanego w 1928 roku z okazji 10-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Z kolei Waldemar Kiljanek, Prezes Zarządu Oddziału Związku Inwalidów Wojennych RP w Białymstoku wręczył marszałkowi Jerzemu leszczyńskiemu Medal okolicznościowy z okazji 100-lecia istnienia związku.

- Bardzo dziękuję za okazywana życzliwość i zainteresowanie naszymi sprawami. Nasi członkowie w Podlaskiem zawsze mogli liczyć na Pańską życzliwość – podkreślił Waldemar Kiljanek.

facebook