Dodana: 15 maj 2018 08:44

Zmodyfikowana: 15 maj 2018 08:45

Zielona Gala w Szepietowie

Targi budownictwa wiejskiego, prezentacja maszyn rolniczych, młodzieżowy czempionat koni sokólskich – w miniona niedzielę ( 13.05) w Szepietowie odbyła się po raz kolejny Zielona Gala. Doroczna impreza organizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego jak zwykle przyciągnęła tłumy gości. Samorząd województwa podlaskiego reprezentowali marszałek Jerzy Leszczyński i członek zarządu Stefan Krajewski

Ilustracja do artykułu szepietowo (24).JPG

W ostatnią niedzielę teren Agroareny w Szepietowie zapełniły rzesze odwiedzających. Można było poszerzyć wiedzę w zakresie użytkowania terenów zielonych, zapoznać się z najnowszą ofertą m.in. producentów maszyn rolniczych. Jak co roku jedna z największych atrakcji Zielonej Gali był młodzieżowy czempionat koni sokólskich. W tym roku najwyższe laury zdobyła klacz Tina z hodowli w Ciechanowca.
Zielona Gala za nami, ale już pod koniec czerwca Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szpietowie zaprasza na kolejne wydarzenie - X Ogólnopolską Wystawę Bydła Hodowlanego  i XXV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

 

ak

 

facebook