Dodana: 22 wrzesień 2018 20:50

Zmodyfikowana: 22 wrzesień 2018 20:52

Doradzają już 70 lat - jubileusz Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Podkreślano dorobek poprzedników, ale też wybiegano w przyszłość, nie zabrakło odznaczeń, gratulacji i podziękowań - w sobotę, 22 września Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie świętował jubileusz 70-lecia istnienia. Samorząd województwa na uroczystości reprezentowali marszałek Jerzy Leszczyński oraz Stefan Krajewski - członek zarządu.

Ilustracja do artykułu 70-lecie odr (4).JPG

- Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie już 70 lat towarzyszy podlaskim rolnikom. Długoletnie doświadczenie i zaangażowanie kilku pokoleń doradców sprawia, że jesteśmy wiodącą jednostką doradztwa rolniczego. Naszą stałą misją jest świadczenie wszechstronnej pomocy rolnikom, mieszkańcom obszarów wiejskich i przedsiębiorstwom z branży rolniczej. W codziennej pracy przyświeca nam cel "Wiedza, praca i doświadczenie w służbie Ziemi naszej" - akcentował Adam Niebrzydowski, dyrektor PODR.

Marszałek Jerzy Leszczyński wraz z członkiem zarządu Stefanem Krajewskim podkreślili znaczenie działalności PODR w Szepietowie w sektorze rolnictwa, jego zasługi i ważną rolę, jaką pełni w województwie. Życząc kolejnych, równie udanych lat działalności, przekazali na ręce dyrektora Ośrodka symboliczne upominki.

70-lecie PODR było doskonałą okazją do wspólnej refleksji nad dorobkiem minionych lat, spojrzeniem w przyszłość i poszukiwaniem nowych rozwiązań.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie jest znany i rozpoznawany w całej Polsce. Cieszy się uznaniem i szacunkiem wśród rolników, firm i instytucji otoczenia rolnictwa, biznesu, nauki i administracji. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego to bez wątpienia lider targowy północno-wschodniej Polski. Szepietowską arenę co roku odwiedza prawie dwieście tysięcy zwiedzających.

facebook