Dodana: 9 sierpień 2017 10:17

Zmodyfikowana: 9 sierpień 2017 10:17

Debaty o Puszczy Białowieskiej

W środę i czwartek odbędą się w Hajnówce debaty o Puszczy Białowieskiej, pierwszą organizuje lokalna telewizja, drugą – Platforma Obywatelska w ramach spotkań Klubu Obywatelskiego.

Ilustracja do artykułu Puszcza Białowieska.jpg

Dyskusja, zorganizowana przez Lokalną Telewizja Podlasie, działająca w sieci Telewizji Kablowej Hajnówka, pt." Jedyna taka Puszcza Białowieska, jak wiele mamy do stracenia ”, odbędzie się w środę, 9 sierpnia, o godz. 19:00 w Hajnowskim Domu Kultury.

W gronie ekspertów obok siebie zasiądą: Andrzej Konieczny Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, prof. dr hab. Jacek Hilszczański z Instytutu Badawczego Leśnictwa, prof. nadzw. dr hab. Rafał Kowalczyk z Instytutu Biologii Ssaków PAN, Katarzyna Jagiełło Greenpeace Polska, Włodzimierz Pietroczuk radny Sejmiku Województwa Podlaskiego były Starosta Powiatu Hajnowskiego, Jerzy Sirak Burmistrz Miasta Hajnówka.

 

Spotkanie Klubu Obywatelskiego pn. "DLA LUDZI I PUSZCZY - DEBATA O PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ" odbędzie się w czwartek, 10 sierpnia o godzinie 17.00 w Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce. Gośćmi wydarzenia będą: profesor Marek Konarzewski, poseł Gabriela Lenartowicz, Włodzimierz Pietroczuk - radny Sejmiku Województwa Podlaskiego, Joanna Łapińska z Lokalsi przeciwko wycince Puszczy Białowieskiej oraz wójt gminy Narewka Mikołaj Pawilcz.

facebook