Dodana: 23 luty 2019 12:34

Zmodyfikowana: 23 luty 2019 15:51

Wielki Gatsby na Balu Biznesu w Białymstoku

Coroczny Wielki Bal Biznesu w białostockim Hotelu Gołębiewski tradycyjnie zgromadził dziesiątki przedstawicieli podlaskich przedsiębiorstw – skupionych głównie we Wschodnim Klastrze Budowlanym – a także władz regionalnych i lokalnych. Zarząd województwa reprezentował wicemarszałek Marek Olbryś.

Ilustracja do artykułu wwojtkielewicz-bal-poranny01.jpg

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania była najsłynniejsza powieść F.S. Fitzgeralda i jej filmowa odsłona, czyli  „Wielki Gatsby” i lata 20- te minionego stulecia. Uczestnicy balu nie tylko wirowali na parkiecie i słuchali zachwycającej Katarzyny Garłukiewicz, ale przede wszystkim świętowali i honorowali swoje sukcesy.

Wicemarszałek Marek Olbryś wraz z organizatorami przedsięwzięcia: Tomaszem Kozłowskim – koordynatorem Wschodniego Klastra Budowlanego - Krajowego Klastra Kluczowego i prezesem Podlaskiego Związku Pracodawców oraz Jarosławem Jabłońskim, redaktorem naczelnym Kuriera Porannego i Jackiem Romanowskim (Polskapress) – wręczyli nagrody oraz certyfikaty najlepszym firmom z regionu za osiągnięcia w różnych sektorach branży budowlanej (produkty innowacyjne, inwestor roku, itp.). Podziękowania i gratulacje otrzymały również firmy z innych branż, które od lat osiągają sukcesy na rynku regionalnym i ogólnopolskim zachowując w 100 proc. polski kapitał, a także te promujące podlaskie produkty i ich wytwórców poprzez dynamiczny rozwój swoich placówek i oddziałów w województwie i kraju.

Wicemarszałek Marek Olbryś gratulując wszystkim uhonorowanym i obecnym na balowej sali dotychczasowych sukcesów, podkreślił olbrzymi i nieodzowny wkład podlaskich przedsiębiorców w rozwój gospodarczy regionu. Zapewnił również o wsparciu zarządu województwa dla wszelkich działań zwiększających przedsiębiorczość, promocję i rozwój podlaskich firm.

Oprac.art

Fot. Wojciech Wojtkielewicz/Kurier Poranny.

 

 

facebook