Dodana: 12 czerwiec 2018 12:52

Zmodyfikowana: 12 czerwiec 2018 12:52

Jaki jest pomysł na Suwałki? Suwalczanie chętnie wypełniają ankietę

Jeszcze przez tydzień wszyscy mieszkańcy Suwałk mogą wypowiedzieć się na temat przyszłości naszego miasta, wypełniając specjalną ankietę. Możliwości są dwie – ankietę można wypełnić w tradycyjnej, papierowej formie lub elektronicznie. Do tej pory większym zainteresowaniem cieszy się ta pierwsza opcja. W sześciu urnach rozstawionych na terenie miasta ilość wypełnionych ankiet systematycznie wzrasta. Elektronicznie ankietę wypełniło natomiast prawie 240 mieszkańców.

Ilustracja do artykułu MojPomyslnaSuwalki.jpg

Ankieta składa się z 5 części, po kilka pytań w każdej, zawiera konkretne propozycje do realizacji. Zadaniem mieszkańców jest określenie ich ważności, w 5-stopniowej skali. Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Papierowa ankieta jest kolportowana poprzez zakłady pracy, tradycyjne skrzynki pocztowe, DwuTygodnik Suwalski oraz bezpośrednie spotkania na stoisku, które jest ustawiane przy okazji dużych, miejskich wydarzeń. Najbliższe z nich to XXV Przegląd Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (17 czerwca) na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach.

Ankietę można wypełnić elektronicznie klikając tutaj.

Szczegóły można znaleźć na stronie klikając w ten link.

facebook