Dodana: 21 sierpień 2017 09:30

Zmodyfikowana: 21 sierpień 2017 09:30

Wielkie zakończenie wakacji w Augustowie

Tegoroczne pożegnanie lata w Augustowie będzie huczne i niezapomniane! Już w niedzielę, 27 sierpnia, nad jeziorem Necko przy amfiteatrze i molo Radiowej Trójki odbędzie się muzyczne wydarzenie sezonu – Augustów po raz kolejny odwiedzi trasa koncertowa „Lata z Radiem”. Tym razem na augustowskiej scenie wystąpią Maleo Reggae Rockers, Afromental i Feel.

Ilustracja do artykułu lato_z_radiem_Fot. 3dpanorama.pl.jpg

Ostatni weekend sierpnia bezwzględnie trzeba spędzić w Augustowie, a to za sprawą uroczystego zakończenia tegorocznej trasy koncertowej „Lata z Radiem”. Już w niedzielę, 27 sierpnia serdecznie zapraszamy na muzyczne pożegnanie wakacji wraz z Radiową Jedynką.

Program Pierwszy Polskiego Radia już od 46 lat bawi polską publiczność wakacyjnymi audycjami „Lata z Radiem”, a od 25 lat przemierza Polskę wzdłuż i wszerz z wyjątkowymi koncertami, które każdego roku gromadzą 0,5 milionową widownię. Trasa koncertowa „Lata z Radiem” to gwarancja znakomitego poziomu artystycznego, najlepszych wykonawców polskiej sceny muzycznej i masy atrakcji dla całych rodzin.

„Lato z Radiem” w Augustowie startuje w niedzielę, 27 sierpnia już o godz. 16:00. O czarodziejską atmosferę zadba najpopularniejszy polski iluzjonista – Maciej Pol. Nie zabraknie również zabaw dla dzieci, które przygotuje Program Pierwszy Polskiego Radia i Polskie Radio Dzieciom. Wieczorne koncerty uświetnią wybitne gwiazdy polskiej sceny muzycznej:

  • Maleo Reggae Rockers – polska kapela reggae, która stała się znana w Polsce między innymi dzięki albumowi „Panny Wyklęte”. Maleo Reggae Rockers słynie z zaangażowanych tekstów i różnorodności stylistycznej utworów, w których słychać mieszankę jazz'u, hip hop'u, rock'a, dubstep'a.
  • Afromental – polski zespół funk, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Afromental, obecny na polskiej scenie muzycznej od 2004 roku, jest zdobywcą kilkunastu nagród, trzykrotnie był także nominowany do Fryderyka. Jeden z najbardziej znanych utworów zespołu, czyli „Rock&Rollin'Love” uzyskał 7,6 mln odsłon na YouTube.
  • Feel – polski zespół popowy, którego liderem i założycielem jest Piotr Kupicha. Ich pierwsza, debiutancka płyta po 3 miesiącach od premiery osiągnęła status Podwójnej Platyny. Feel jest zdobywcą Fryderyka i wielokrotnie nagradzanym oraz wyróżnianym zespołem, który od lat gości na listach przebojów polskich rozgłośni radiowych.

Wydarzenia ze sceny i zza kulis relacjonować będzie na żywo na swojej antenie Radiowa Jedynka i cyfrowe Radio Dzieciom. Portal PolskieRadio.pl będzie też prowadził transmisję wideo z wybranych występów.

facebook