Dodana: 22 maj 2018 13:11

Zmodyfikowana: 22 maj 2018 13:11

Pociąg do zabawy – PKP Intercity zaprasza na Dzień Dziecka w Białymstoku

PKP Intercity z okazji Dnia Dziecka zaprasza małych podróżników na wspólne świętowanie. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w piątek 1 czerwca br. na dworcu w Białymstoku. Na najmłodszych miłośników kolei czeka moc atrakcji i wrażeń. Co więcej, na ten szczególny dzień przewoźnik przygotował wyjątkową ofertę - dzieci i młodzież będą mogły bezpłatnie podróżować wszystkimi pociągami PKP Intercity.

Ilustracja do artykułu PKP Intercity - Dziecka dziecka.jpg

W piątek, 1 czerwca br., w godz. od 10:00 do 14:00 PKP Intercity zaprasza na dworzec w Białymstoku. Dla najmłodszych przewoźnik przygotował wiele atrakcyjnych niespodzianek z okazji ich święta. W okolicy budynku głównego dworca będą mogli spędzić czas w specjalnie przygotowanych strefach: gier planszowych, zabaw i animacji oraz warsztatowej. Dzieci pod okiem animatorów będą zdobić koszulki, grać w planszówki czy tworzyć balonowe zwierzątka. Uczestnicy wydarzenia skosztują słodkich poczęstunków: gofrów, lodów i owocowych sorbetów.

Dodatkowo każdy mały miłośnik kolei zwiedzi wnętrze pojazdu PesaDART. Nowoczesny pociąg pozostanie do dyspozycji podróżnych w czasie wydarzenia. Na jego pokładzie najmłodszych powita drużyna pociągowa. Będzie to dobra okazja do rozmowy z konduktorem lub do sprawdzenia czy fotel maszynisty jest wygodny. Co więcej, to też szansa na zajrzenie w te zakamarki pociągu (np. przedział konduktorski), które na co dzień nie są dostępne dla pasażerów. 

Dla wszystkich dzieci, które tego dnia zechcą wyruszyć w podróż pociągiem, PKP Intercity przygotowało specjalną niespodziankę! 1 czerwca br. będą mogły bezpłatnie podróżować wszystkimi pociągami przewoźnika. Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” obejmuje każdego, kto urodził się w 2002 roku i później. Aby skorzystać z możliwości darmowego przejazdu, wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety dla najmłodszych są dostępne od 15 maja br.

 

 

 

facebook