Dodana: 23 maj 2018 11:37

Zmodyfikowana: 23 maj 2018 11:38

Debata podlaskiej inicjatywy "100-lecie Kobiet" - Kobiety w samorządzie

Z okazji setnej rocznicy uzyskania praw publicznych i wyborczych kobiet w Polsce w ramach Inicjatywy Społecznej 100 – lecie Kobiet zorganizowana została debata: KOBIETY SAMORZĄDNE. Udział w niej zapowiedziała też wicemarszałek Anna Naszkiewicz.

Ilustracja do artykułu anna naszkiewicz.jpg
Debata odbędzie się w czwartek (24.05) w godz. 12-14 w Centrum Edukacji Społecznej przy ul. św. Rocha 3. Jest jednym z wielu wydarzeń z okazji setnej rocznicy uzyskania praw publicznych i wyborczych kobiet w Polsce.
Do debaty zostały zaproszone kobiety, które zdobyły doświadczenie na różnych szczeblach samorządu terytorialnego wykorzystując swój potencjał zawodowy i organizacyjny nabyty w trakcie swojej pracy zawodowej, zaangażowaniu w organizacjach pozarządowych czy własnej działalności biznesowej.
Udział w debacie wezmą: prof. hab. Renata Przygodzka, Jolanta Den, Ewa Kulikowska, Anna Naszkiewicz, Dorota Kedra-Ptaszyńska, Ewa Sidorek.
Moderatorki: Dr Małgorzata Wenclik, dr Katarzyna Sztop-Rutkowska.

Wszystkie wydarzanie w ramach inicjatywy 100-lecie Kobiet objęte są Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podlaskiego. 
facebook