Dodana: 12 październik 2018 11:36

Zmodyfikowana: 12 październik 2018 11:36

Podlaskie EDUinnowacje 20-21 października 2018, Mońki

Od 20 do 21 października br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach odbędzie się czwarta edycja Podlaskich EDUinnowacji 2018. Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli samorządów i wszystkich innych osób zainteresowanych nowoczesną edukacją. W nadchodzących EDUinnowacjach weźmie udział 170 nauczycieli z całej Polski. Warsztaty i prelekcje poprowadzi osiemnastu specjalistów. W części wystawowej swoją ofertę przedstawi piętnaście firm.

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

Celem Podlaskich EDUinnowacji jest zaprezentowanie nowoczesnych technologii  i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do wykorzystywania ich w pracy dydaktycznej.

Na uczestników czeka szereg wykładów i warsztatów dotyczących nowości technologicznych, programowania, platform edukacyjnych, aplikacji, przykładów pracy z urządzeniami mobilnymi oraz mediami społecznościowymi i ich pozytywnego wpływu na pracę z uczniami.

Przykładowe tematy wykładów w nadchodzącej edycji to:

  • Multibooki, flipbooki, multiteki, generatory, portale – jak sprawnie poruszać się w świecie zasobów multimedialnych dla nauczycieli
  • Pokazy bez skazy - "Alchemik"
  • Nowoczesne technologie w nauczaniu - 3D, AR, VR
  • Nałogowe korzystanie ze smartfonów.

W dniu 19 października 2018 zapraszamy również na godz. 18.00 wszystkich chętnych rodziców i wychowawców na prelekcję dr Macieja Dębskiego pt. „Modelowanie postaw odpowiedzialnego używania mediów cyfrowych w domu”.

(wstęp wolny).

Wydarzenie swoim patronatem honorowym objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Starosta Powiatu Monieckiego, Burmistrz Moniek, Rektor Politechniki Białostockiej i Polskie Towarzystwo Informatyczne. Patronat medialny sprawują: TVP3 Białystok, Radio Białystok, portal Wrota Podlasia oraz portal BialystokOnline.

Wszystkie informacje dotyczące tej edycji EDUinnowacji znajdą Państwo na stronie: www.eduinnowacje.pl 

facebook