Dodana: 28 maj 2018 08:55

Zmodyfikowana: 30 maj 2018 11:51

PATRONAT. Bogu Dźwięki - Wokalne Warsztaty Uwielbienia i Koncert Uwielbienia

Od 7 do 10 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejna edycja warsztatów uwielbienia i koncertu „Bogu dźwięki”. Wydarzenie jest propozycją zarówno dla miłośników muzyki, jak i dla tych, którzy pragną czynnie wziąć udział w koncercie i stanąć na scenie.

Ilustracja do artykułu Ikona.jpg

Przygotowanie do koncertu „Bogu Dżwięki” stanowią Wokalne Warsztaty Uwielbienia, podczas których uczestnicy mogą ubogacić zarówno warsztat muzyczny, jak i pogłębić swoją duchowość.  

- Program koncertu przygotowywany jest przez Scholę Adonai wraz z muzykami oraz uczestnikami warsztatów pod kierownictwem Piotra Kurstaka, autora tekstów i muzyki, ale w programie jest wiele innych ciekawych propozycji – podkreśla dyrektor koncertu ks. Andrzej Szczepańczyk. 
Podczas warsztatów uczestnicy będą przygotowywać się do koncertu m.in. ucząc się linii wokalnych w poszczególnych głosach, emisji głosu i aspektów scenicznych.
Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia jest to też niezwykle piękny i bogaty czas od strony duchowej – wypełniony wspólną  modlitwą, rozmową, wymianą doświadczeń. 
Efekt wspólnej pracy i przygotowań będzie można usłyszeć i zobaczyć 10 czerwca br. przed białostocką katedrą o godz. 20.30.

Nowością tegorocznej edycji będą prowadzone w dn 4-7 czerwca Warsztaty ikonopisarskie MANDYLION.
Poprowadzi je Katarzyna Perkowska - artystka, która podczas koncertu stworzy sypany piaskiem do wszystkich utworów obraz.

Informacje o warsztatach na stronie: https://www.pracowniaikonsj.com/warsztaty-tp

Informacje o tegorocznej i o poprzednich edycjach oraz świadectwa tych, którzy z nami już byli na stronie: www.bogudzwieki.archibial.pl .

Zapisy na Warsztaty na stronie: https://rekolekcje.bialystok.pl/wokalne-warsztaty-uwielbienia-bogu-dzwieki-2018-p-217

Warto dodać, że „Bogu Dźwięki - Wokalne Warsztaty Uwielbienia i Koncert Uwielbienia’ swoim patronatem objął Arcybiskup Metropolita Białostocki Tadeusz Wojda

 

facebook