Dodana: 29 maj 2018 14:29

Zmodyfikowana: 29 maj 2018 15:22

Dom Polski Wschodniej w Brukseli zaprasza przedstawicieli branży kosmetycznej do udziału w targach „Estetika”

Od 6 do 8 października w Brukseli odbędzie się jesienna edycja międzynarodowych targów branży kosmetycznej “Estetika". Dom Polski Wschodniej po raz kolejny zaplanował udział w tej imprezie. Wystawcom z województw Polski Wschodniej zapewnia powierzchnię wystawienniczą i wyposażenie stoiska. Zgłoszenia udziału w wydarzeniu przyjmowane są do 8 czerwca.

Ilustracja do artykułu lipsticks-1223309_960_720.jpg

Przez ponad 35 lat, „Estetika” oferuje przegląd wyposażenia, produktów, technik i metod w obszarze zdrowia i urody. Dwa razy w roku - w marcu i październiku - tysiące specjalistów kosmetycznych, stylistów paznokci, dermatologów i innych zbierają się w Brussels Expo podczas „Estetika Wiosna” i „Estetika Jesień”, aby zaprezentować najnowsze osiągnięcia w swojej dziedzinie, jak również dokonać zleceń lub zakupu bezpośrednio na targach.
„Estetika” daje wystawcom możliwość zaprezentowania swoich produktów dla tysięcy zwiedzających z Belgii, Holandii i Francji.

- Do tej pory, jako Dom Polski Wschodniej, wzięliśmy udział raz w tym wydarzeniu i spotkało się ono dużym zainteresowaniem branży kosmetycznej z naszych województw – mówi Michał Szczypura z Domu Polski Wschodniej w Brukseli - Z uwagi na potencjał oraz perspektywę wejścia na rynek, zaplanowaliśmy nasz udział w wydarzeniu po raz kolejny.
Jak podkreśla Michał Szczypura, targi są znakomitą okazją do zaprezentowania m.in. produktów medyczno-kosmetycznych,  możliwości usług leczniczych i spa Polski Wschodniej.
- To świetny sposób na rozbudowanie kontaktów biznesowych.

Planowane jest zabezpieczenie powierzchni wystawienniczej w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej o powierzchni 24 m2.
Do dyspozycji uczestników będzie wspólna powierzchnią wystawienniczą. Koszty wynajmu powierzchni i wyposażenia stoiska pokrywa Dom Polski Wschodniej.
Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania oraz transport materiałów do i z Belgii (również logistycznie) pozostają w gestii uczestników.
Organizatorzy, przez wzgląd na ograniczoną powierzchnią proszą o oddelegowanie maksymalnie  2-3 osób z jednej firmy.  

Podczas Targów możliwa będzie sprzedaż produktów, ale trzeba mieć terminal  do wystawiania paragonów. Uwaga! Jest możliwość wypożyczenia terminala  w Belgii.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesłać do 8 czerwca 2018 r. na adres info@eastpoland.eu . Do karty nalezy dołączyć logotyp firmy w wysokiej jakości.

Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: http://www.estetika.be/en 

 

Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Małgorzata Wasilenko, dyrektor Biura Regionalnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego  w Brukseli, malgorzata.wasilenko@warmia.mazury.pl ; tel.: +32 0 27 38 02 26.

 

fot. pixabay

Pliki do pobrania

facebook