Dodana: 6 listopad 2018 09:43

Zmodyfikowana: 6 listopad 2018 09:43

Startup w przekroju - zanim wyruszysz w drogę

Już 13 listopada w Centroom odbędzie się 17. spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Tym razem tematem będzie: "Startup w przekroju - zanim wyruszysz w drogę". Spotkanie skierowane jest nie tylko do osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej, ale także wszystkich tych, którzy chcą poznać kwestie związane z funkcjonowaniem startupów. Prowadzący, Radosław Wierzbicki, jest pomysłodawcą i twórcą kilku startupów.

Ilustracja do artykułu startup.jpg

Masz pomysł na startup i co dalej? Być może zastanawiasz się, od czego zacząć. Jak stworzyć zespół? Jak przejść przez formalności? Jak pozyskać inwestora? 13 listopada podczas warsztatów w Centroom, Radosław Wierzbicki rozjaśni wszelkie wątpliwości i w kompaktowy sposób przekaże wiedzę o zarządzaniu własną działalnością. Jeżeli już posiadasz własny biznes bądź pracujesz w małej firmie warsztaty w coworku BPN-T z pewnością pomogą w uzyskaniu nowej perspektywy na codzienne obowiązki.

Tematy poruszone na warsztatach:
1. Od czego zacząć startup - kwestie kreatywne
2. Od czego zacząć startup - kwestie formalne
3. Jak dobrać ludzi
4. Budowa produktu i jego walidacja
5. Jak zdobywać leady sprzedażowe
6. Blaski i cienie inwestorów
7. Proces inwestycyjny
8. Umowy w startupie
9. RODO w startupie
10. Ważne wydarzenia i gdzie szukać informacji

Radosław Wierzbicki - założyciel FXManago (aplikacji dla firm do zarządzania pozycją walutową), FintechTrends (warszawskiego ecosystemu dla startupów finansowych) oraz Elefundi (aplikacji do dzielania się kosztami). Zanim rozpoczął działalność w świecie startupów, pracował przez ponad 6 lat w instytucjach finansowych w obszarze rynków walutowych i budowy strategii (mBank, Noble Securities, Citi Handlowy). Laureat Konkursu 50. Kreatywnych w biznesie wg magazynu Brief, Startup Brand Competition oraz Top Startup Polski Wschodniej. Prowadził szkolenia m.in. dla Agencji Rozwoju Przemysłu, Studyinn Foundation oraz w ramach współpracy z The Heart Warsaw.
http://www.fxmanago.com/
https://www.linkedin.com/in/radwierz/

Link do zapisów:

https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/centroom-przedsiebiorczosci-17-startup-w-przekroju

Cena: 29 zł

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Termin: 13.11.2018 r., godz. 17.00-19.00
Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

materiał od organizatorów

facebook