Dodana: 29 styczeń 2019 10:28

Zmodyfikowana: 29 styczeń 2019 10:32

Spotkania na temat najnowszych zmian podatkowych w Grajewie, Suwałkach i Zambrowie

Najważniejszym zmianom m.in. w podatku dochodowym i podatku VAT, będą poświęcone spotkania informacyjne organizowane w najbliższym czasie przez podlaskie urzędy skarbowe.

Ilustracja do artykułu kas-logo.jpg

Podlaska KAS zaprasza na spotkania, w trakcie których specjaliści z urzędów skarbowych przekażą najważniejsze informacje na temat najnowszych zmian podatkowych. 

Poniżej harmonogram i szczegóły dotyczące spotkań, które odbędą się w ostatnim tygodniu stycznia. 

Urząd Skarbowy w Grajewie organizuje 29 stycznia 2019 r. o godz. 13.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie spotkanie na temat najważniejszych zmian w PIT dla pracodawcy (płatnika) oraz rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych za 2018 rok przez urząd skarbowy w ramach usługi Twój e-PIT.

Urząd Skarbowy w Suwałkach zaprasza do swojej siedziby 30 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 na spotkanie, które będzie poświęcone najważniejszym zmianom w podatkach dochodowych, w podatku VAT, rozliczeniu rocznemu w podatku dochodowym od osób fizycznych oraz elektronicznej formie składania dokumentów podatkowych. 

Urząd Skarbowy w Zambrowie organizuje 30 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zambrowie spotkanie na temat zmian w podatkach dochodowych i w podatku VAT. Na spotkaniu zostaną poruszone również tematy związane z rocznym rozliczeniem PIT oraz elektroniczną formą składania dokumentów podatkowych.

za: podlaskie.kas.gov.pl

facebook