Dodana: 21 sierpień 2018 08:10

Zmodyfikowana: 21 sierpień 2018 08:10

Cynkomet daje pracę i uczy zawodu. Ma kilkadziesiąt etatów

Poszukiwani są zarówno pracownicy do nowo powstającego Centrum Badawczo-Rozwojowego, jak w innych oddziałach firmy. W sumie na zatrudnienie liczyć może blisko 50 osób.

Ilustracja do artykułu Cynkomet .jpg

Już we wrześniu Cynkomet planuje uruchomienie Centrum Badawczo-Rozwojowego Technologii Rolniczych, projektu wartego 22,4 mln zł, realizowanego w ramach unijnego Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

- Celem projektu jest rozwój myśli technologicznej i samej firmy Cynkomet poprzez utworzenie nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego, w którym opracowywane będą innowacyjne produkty – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu.

W związku z prowadzoną inwestycją spółka intensywnie poszukuje pracowników do prac nad nowymi maszynami. Szanse na zatrudnienie w nowym obiekcie w najbliższym czasie ma ok. 25 osób na stanowiskach: operator maszyn CNC, ślusarz-spawacz, pracownik krajalni (operator wycinarek numerycznych), pracownik montażu i działu antykorozji oraz sprzątaczki. Pracodawca oferuje kandydatom różnorodne kursy i indywidualne szkolenia, stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie stosowne do umiejętności i doświadczenia, premie oraz fundusz socjalny.

- Nowi pracownicy wspomogą obecny zespół pracujący nad innowacyjnymi maszynami i technologiami – dodaje Mariusz Dąbrowski.  – Oferujemy im możliwość rozwoju, poznawania nowych technologii i pracę na najnowocześniejszym sprzęcie, w jaki będzie wyposażone Centrum.

Kolejnych 20 osób znajdzie pracę w innych działach firmy - poza Centrum. Poszukiwane są osoby na stanowiska: mistrz spawalnik, koordynator ds. kooperacji, specjalista ds. zaopatrzenia, asystent zarządu, magazynier, kontroler jakości, spawacz, tokarz, frezer oraz ślusarz monter. Firma gwarantuje im rozwój zawodowy, dobre zarobki, pakiet socjalny oraz w wielu przypadkach umowy o pracę.
Spółka deklaruje też, że - w związku z trudną sytuacją na rynku pracy - przyuczy  spawaczy i innych pracowników fizycznych do zawodów ślusarza i montera maszyn rolniczych.

Zainteresowani mogą zgłaszać swoją ofertę na adres: kadry@cynkomet.pl.

 

 

facebook