Dodana: 22 maj 2018 13:53

Zmodyfikowana: 22 maj 2018 13:53

W sobotę (26.05) Tor Wschodzący Białystok będzie należał do właścicieli i miłośników motocykli

Sezon motocyklowy trwa w najlepsze. Na Torze Wschodzący Białystok można uczyć się i trenować bezpieczną jazdę na dwóch kółkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska motocyklowego Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza obiektem, zaprasza na nowe wydarzenie. W sobotę, 26 maja odbędzie się Dzień motocyklowy, czyli kilkugodzinna przygoda pośród motocyklowej braci.

Ilustracja do artykułu P5067108.jpg

- Po konsultacjach ustaliliśmy 20-minutowe jazdy dla maksymalnie 36 maszyn. Przy pełnym obłożeniu każdy będzie miał 6 sesji (przy niepełnym może być więcej), a cena to jedyne 150 zł od kierowcy- informuje rzecznik BOSiR Anna Kopeć - Bardzo ważne, by na odprawę dotrzeć przed godz. 9:40. Punktualne przybycie usprawni przeprowadzenie całego wydarzenia.

Podczas odprawy motocykliści zostaną podzieleni na trzy grupy. Jazdy będą trwały aż do godz. 16:00 według schematu: grupa A,  B,  C i dalej naprzemiennie. Ci, którzy nie dotrą na czas, będą mieli możliwość wzięcia udziału w jazdach, o ile pozwolą na to możliwości organizacyjne i liczba chętnych nie osiągnie 36 pojazdów.

 

- Zapraszamy do zapisów internetowych na stronie www.miejskoaktywni.pl  w zakładce Tor Wschodzący Białystok, a następnie w harmonogramie.- mówi Anna Kopeć
Na tej stronie znajdują się także wzory oświadczeń, które należy wcześniej wypełnić. To wszystko usprawni organizację pracy podczas Dnia motocyklowego.

 

Obok toru znajduje się utwardzony teren, który ułatwia dojechanie na obiekt większymi pojazdami. Organizatorzy proszą, by samochody zostawiać właśnie na nim, to również zostawi więcej przestrzeni dla samych motocykli w obrębie obiektu.

 

Bilety zakupione na sobotni Dzień motocyklowy nie wliczają się do trwającej promocji 4+1. Ta trwa do 30 września 2018 r. Za piątą jazdę możemy zapłacić tylko pół ceny. Zasady są proste. Jeśli klient w okresie promocji wykupi cztery godzinne swobodne jazdy samochodowe bądź motocyklowe, otrzyma uprawnienie do piątej jazdy za pół ceny. Zatem piąta jazda będzie kosztowała 25 zł - samochodowa i 19 zł - motocyklowa. Należy przy tym spełnić dwa warunki:

 

  • kierowca w okresie trzech miesięcy zakupi cztery godzinne jazdy swobodne własnym samochodem lub własnym motocyklem, za które uiszcza cenę standardową, określoną w cenniku

 

  • promocyjna godzinna jazda będzie piątą z kolei i zostanie wykupiona w okresie trzech miesięcy od zakupu pierwszej jazdy.

 

W ten sposób chcemy zachęcić wszystkich do częstszego korzystania z usług toru i docenić najwierniejszych klientów. Każdy kierowca może korzystać z promocji wielokrotnie, a ceny promocyjne nie dotyczą dodatkowych kierowców.

 

Uwaga: włączając się do promocji należy pamiętać i stosować zasadę, że swobodne jazdy można wykupić wyłącznie przez system internetowy PayU. Dostępny jest on po rezerwacji obiektu w harmonogramie na stronie www.miejskoaktywni.pl w zakładce Tor Wschodzący Białystok. Piąta, promocyjna kwota do opłacenia będzie gotówką na obiekcie.

 

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania obiektu (m.in. harmonogram, cennik, wydarzenia, sposób rezerwacji) znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl w zakładce Tor Wschodzący Białystok. W HARMONOGRAMIE OBIEKTU widocznym w lewym, górnym rogu podstrony toru można zapoznać się z wydarzeniami organizowanymi na Torze Wschodzący Białystok oraz rezerwować miejsca i dokonywać płatności.

 

Sesje w kolejnych terminach udostępniamy sukcesywnie, w zależności od zapotrzebowania. Jeśli w jakimś dniu nie przewidzieliśmy jazd, prosimy o kontakt – w miarę możliwości postaramy się utworzyć sesję w interesującym klienta terminie. Wszelkie sugestie dotyczące funkcjonowania toru prosimy kierować mailowo na adres: tor@bosir.bialystok.pl lub telefonicznie pod numerem 699 677 115.

 

Tor Wschodzący Białystok zlokalizowany jest na południe od centrum Białegostoku przy ul. Ciołkowskiego, tuż obok Aeroklubu Białostockiego. Jest to obiekt o nawierzchni asfaltowej, o długości pętli 930 m i szerokości 10-12 m. Przeznaczony jest w głównej mierze do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy.

 

źródło: rzecznik BOSiR

facebook