Dodana: 23 październik 2018 15:01

Zmodyfikowana: 23 październik 2018 15:01

Prawie 1200 osób skorzystało już z dodatkowych punktów Białostockiej Komunikacji Miejskiej

Miasto uruchomiło je na terenie uczelni, by ułatwić studentom załatwianie spraw związanych z aktualizacją Białostockiej Karty Miejskiej. Trzy specjalne, dodatkowe punkty czynne będą do końca października.

Ilustracja do artykułu 0x0 (1).jpg

Specjalne punkty BKM działają od 27 września. Dwa punkty znajdują się na Uniwersytecie w Białymstoku i Politechnice Białostockiej w następujących miejscach: hol Instytutu Chemii, ul. K. Ciołkowskiego 1 (kampus Uniwersytetu w Białymstoku), pokój w Domu Studenta nr 2 (Beta), ul. Zwierzyniecka 12 (Politechnika Białostocka).

Trzeci punkt BKM – mobilny, urządzony w autobusie komunikacji miejskiej – został ustawiony w pobliżu Uniwersytetu Medycznego, na parkingu przy pomniku bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Punkty są czynne od poniedziałku do soboty. W dni powszednie w godz. 9.00-17.00, a w soboty 10.00-15.00.

 

 

We wszystkich punktach Białostockiej Komunikacji Miejskiej można zaktualizować Białostocką Kartę Miejską, która jest nośnikiem biletów autobusowych oraz Białostocką Kartę Dużej Rodziny. Możliwe też jest wyrobienie nowej karty, a także złożenie wniosku lub aktualizacja uprawnień wynikających z udziału w programie Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Do tej pory w systemie Białostockiej Karty Miejskiej zarejestrowanych jest prawie 10 tys. studentów.

 

źródło: UM Białystok

facebook